استخدام آزاد تیمی از هنرمندان برای شرکت در نمایشگاه مجسمه های دریاچه Sejong

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] شهر خاص خودگردان سجونگ حدود 4 هفته در حدود مارس تا آوریل “نمایشگاه مجسمه های دریاچه سجونگ” برگزار می کند و به طور آشکار تیمی از هنرمندان را برای شرکت در این استخدام استخدام می کند.

نمایشگاه مجسمه های دریاچه Sejong یک پروژه ملی هنری عمومی است که توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی برای تهیه کار برای هنرمندان مبتلا به تاج 19 و ترویج فرصت های لذت فرهنگی در بین ساکنان برگزار شده است.

با شروع این نمایشگاه مجسمه سازی ، شهر قصد دارد نمایشگاه های مجسمه سازی مداوم برای ایجاد پارک مجسمه سازی در پارک دریاچه Sejong برگزار کند.

در این نمایشگاه ، تیمی متشکل از هفت هنرمند ، از جمله هنرمندان محلی و هنرمندان از سراسر کشور ، برای به اشتراک گذاشتن و برقراری ارتباط کل روند از روند خلق و نصب آثار هنری تا نمایشگاه های پارک Sejong Lake شرکت می کنند.

مهلت درخواست برای 15 روز تا 15 فوریه به مدت دو روز است و شما می توانید فقط برای بازدید از بخش فرهنگ و هنر در تالار شهر درخواست بازدید کنید. اهداف استخدام 7 تیم متشکل از 5-6 نفر در هر تیم شامل نمایندگان ، دستیار نویسندگان و کارمندان اداری است.

افرادی که دارای مشاغل پایدار هستند مانند کارمندان اداری و استادان و هنرمندانی که قبلاً در پروژه های هنری عمومی در مناطق دیگر شرکت کرده اند ، از این موارد مستثنی هستند.

علاوه بر این ، از هر 7 تیم 1 ، بدون توجه به اندازه کار ، مواد آلومینیومی را به صورت رایگان از شرکت های محلی تهیه می کنند.

این شهر قصد دارد در تاریخ 27th یک جلسه میدانی در پارک دریاچه Sejong برگزار کند و قصد دارد یک تیم متشکل از هفت هنرمند را برای شرکت در نمایشگاه مجسمه سازی در اواخر فوریه از طریق غربالگری آینده انتخاب کند.

برای اسناد درخواست ، مانند پیشنهادها و نقشه ها ، خبرنامه را در وب سایت تالار شهر (sejong.go.kr) بررسی کنید و برای جزئیات دیگر با بخش فرهنگ و هنر تالار شهر ((044-300-3416) تماس بگیرید.

شهردار لی چون هی گفت: “من امیدوارم که بسیاری از هنرمندان با استعداد در نمایشگاه مجسمه های دریاچه Sejong که اولین شروع پروژه پارک مجسمه های دریاچه Sejong است ، شرکت کنند. گفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *