استخدام شرکت های شرکت کننده در چونگ بوک دو ، شرکت های کوچک و متوسط ​​که در پروژه های محلی برای نمایشگاه ها و نمایشگاه ها مشارکت دارند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] چونگ بوک دو شرکت هایی را برای مشارکت در پروژه داخلی حمایت از نمایشگاه تجارت تا 29 ژانویه برای حمایت از تبلیغ محصولات SME و توسعه بازار جدید استخدام می کند.

این پروژه برای کمک به SME ها برای حمایت از مشارکت در نمایشگاه ها و نمایشگاه هایی که مطابق با مشخصات محصول و شرکت های SME هستند ، به تبلیغ محصولات خود و ورود به بازارهای جدید کمک می کند.

متقاضیان شرکتهای کوچک و متوسطی هستند که در Chungbuk-do واقع شده اند و شرکتهای منتخب برای نمایشگاهها و نمایشگاههای برگزار شده در کره تا سقف 2 میلیون وون پشتیبانی می کنند.

SME های مایل به شرکت می توانند از طریق پست یا شخصاً در آژانس تبلیغات تجاری Chungcheongbuk-do تا 29 ژانویه اقدام کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت آژانس تبلیغات تجاری Chungcheongbuk-do مراجعه کنید یا با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید .

“من امیدوارم که این پروژه پشتیبانی نمایشگاه فعالانه محصولات و شرکت های SME را برای کمک به امنیت بازارهای جدید تبلیغ کند.” گفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *