استفاده از آب پرتقال برای گرفتن نتایج مثبت Covid-19 بهانه ای برای از دست دادن مدرسه | جهان

[ad_1]

طبق گفته گاردین ، ​​چندین ماده غذایی و نوشیدنی دیگر از جمله سس گوجه فرنگی و کوکاکولا نیز تأثیر مشابهی دارند.
یک معلم علوم انگلیس گفت که دانش آموزان وی در مورد تأثیر آب پرتقال روی یک جعبه تست سریع صحبت کرده اند.
پروفسور آندره سلا از دانشگاه کالج لندن گفت این کشف جای تعجب ندارد. وی معتقد است که اگر پروتکل از روی عمد اصلاح شود ، نتیجه ممکن است نادرست باشد ، اما معتقد است که این یک نتیجه مثبت کاذب نیست ، زیرا “مثبت کاذب به این معنی است که با پیروی از پروتکل ، نتیجه مثبت بدست می آید.” روش آزمون “.
ویدئویی از کاربران که مایعات مختلف را در یک جعبه تست سریع امتحان می کنند در TikTok منتشر شده است. براساس inews ، بیش از 6.5 میلیون بازدید از فیلم ها در TikTok با نتیجه جستجو #fakecovidtest (آزمایش جعلی Covid-19) وجود دارد.
استفاده از آب پرتقال نتیجه مثبتی از Covid-19 ایجاد می کند تا بهانه ای برای از دست دادن مدرسه شود - عکس 1

ویدیویی از صحنه ایجاد یک مثبت کاذب برای Covid-19 با دوربین TikTok.

اقدامات دانشجویان انگلیسی نیز مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته است.

“نتیجه مثبت آزمون کل خانواده این دانش آموز را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین این یک عمل نسبتاً خودخواهانه است. راه های دیگری برای از دست دادن مدرسه وجود دارد ، و این آسیب کمتری دارد. “
استفاده از آب پرتقال در کیت تست سریع Covid-19 نگران کننده است زیرا افراد مثبت مجبور به جدا شدن از خود هستند. با این حال ، این رفتار باعث آسیب طولانی مدت نمی شود زیرا افرادی که مشکوک به مثبت بودن هستند باید توسط PCR دوباره آزمایش شوند.
از دانشجویان انگلیسی خواسته می شود که دیگر این روش را انجام ندهند. جف بارتون ، دبیر کل انجمن رهبران مدرسه و کالج ، گفت: “ما از والدین می خواهیم اطمینان حاصل کنند که از کیت های آزمایش Covid-19 سو استفاده نمی شود. ما همچنین می خواهیم به دانش آموزان بگوییم که بهترین مکان برای تحصیل شیمی مدرسه است. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.