استفاده از گواهی های هدیه نوع کارت Namwon Sarang را ارتقا دهید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر Namwon با گسترش توزیع و استفاده از گواهینامه های کارت هدیه عشق Namwon به طور فعال در حال ترویج اقتصاد محلی است.

این شهر برای اولین بار در 25 نوامبر سال گذشته یک گواهی هدیه عشق Namwon منتشر کرد و فقط یک کارت Nonghyup صادر کرد ، اما با ساخت یک شبکه کامپیوتری با Korea Mint Corporation ، این شهر از 22 ژانویه 2021 سیستم صدور کارت پستال و گواهی هدیه نوع کارت را اضافه کرد . وی گفت که در مقیاس وسیع اقدام به جذب نیرو می کند.

هنگامی که گواهی هدیه Namwon Love پس از بانک Nonghyup به اداره پست می پیوندد و Saemaul Geumgo را برای ساخت اضافه می کند ، شهروندان Namwon مزایای ارائه شده توسط شرکت های کارت اعتباری مانند جمع آوری امتیاز و انتخاب کارت را بررسی می کنند که مطابق با ترجیحات آنها است. از آنجا که می توانید کارت انتخاب کنید ، انتظار خوب از شهروندان می رود.

Namwon Sarang Card روشی برای تماس با کارت چک است و شهروندان بالای 19 سال پس از تأیید با یک برنامه تلفن هوشمند (فقط گواهی هدیه عشق محلی) می توانند به صورت آنلاین اقدام کنند. کسانی که در دسترسی به خدمات آنلاین مشکل دارند می توانند با مراجعه به بانک Nonghyup یا اداره پست هزینه رایگان دریافت کنند. سقف خرید گواهی هدیه از نوع کارت 500000 وون در ترکیب با گواهی هدیه موبایل است و اگر 500000 وون را به سقف خرید گواهی هدیه کاغذی اضافه کنید ، می توانید 1 میلیون درآمد ماهانه هر نفر را در ماه خریداری و استفاده کنید ، و نرخ تخفیف 10٪ است.

یک مقام شهری گفت که با رکود اقتصادی کنونی ناشی از کرونا 19 ، انتظار می رود گواهی های هدیه عشق ناموون باعث افزایش مصرف و احیای اقتصاد منطقه ای راکد شود. همچنین

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *