افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2 فقط برای 5 ماه ایمن سازی می شوند | جهان

[ad_1]

یک مطالعه در انگلیس توسط محققان بهداشت عمومی انگلیس می گوید که عفونت Covid-19 می تواند حداقل برای 5 ماه به شما ایمنی دهد. اما هنوز می توانید ویروس را به افراد دیگر آلوده و منتقل کنید.
آنها از ماه ژوئن ده ها هزار کارگر بهداشتی پزشکی را مورد مطالعه قرار داده اند. از بین بیش از 6500 نفری که آزمایش مثبت داشتند ، محققان دریافتند 42 نفر بیشتر در معرض عفونت مجدد هستند و 2 نفر به طور قطع مجدداً آلوده می شوند. این نشان می دهد که میزان عفونت مجدد حدود 83٪ است.
افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2 فقط برای 5 ماه ایمن سازی می شوند - عکس 1

فرودگاه هیترو لندن (انگلیس) برای جلوگیری از شیوع Covid-19 دارای یک مرکز آزمایش Covid-19 برای مسافران است

با این حال ، اگر در گذشته نتایج مثبتی داشته اید ، به این معنی نیست که با خیال راحت می توانید از فاصله اجتماعی و سایر قوانین ضد اپیدمی پیروی نکنید. این آنتی بادی ها می توانند ماهها به اصطلاح مصونیت طبیعی شما را ایجاد کنند ، اما شما هنوز هم می توانید ویروس جدید را در بینی و گلو حمل کنید و به طور تصادفی آن را به دیگران منتقل کنید.
کارشناسان همچنین هشدار می دهند که یافته ها به این معنی است که افرادی که در اولین شیوع بیماری در اوایل سال 2020 بیمار شدند ممکن است در معرض عود مجدد باشند. محققان قصد دارند به بررسی اینکه آیا برخی از افراد بیش از 5 ماه مصونیت دارند ، ادامه دهند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *