افسر حمایت از مالیات دهندگان یک رهبر در حمایت از مالیات دهندگان است که از کرونا 19 رنج می برند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] مشخص شد که مأمور حمایت از مالیات دهندگان ، با کمک به مشکلات در پرداخت مالیات محلی ، در مجموع 25،914 پرونده را رسیدگی می کند ، که 45٪ بیشتر از سال قبل است.

وزارت اداره عمومی و امنیت سال گذشته گفت که افسر مالیات دهندگان محلی با ترویج فعالانه حمایت مالیاتی محلی ، رسیدگی به شکایات و به تعویق انداختن تحقیقات مالیاتی برای مودیانی که وضعیت اقتصادی آنها دشوار است ، در محافظت از حقوق و منافع مودیان نقش اصلی را ایفا می کند. به تاج 19.

سیستم محلی مودیان زمینه ای را برای ایجاد ، وظایف و اختیارات اصلی از طریق بازنگری در قانون اساسی مالیات های محلی در سال 2018 ایجاد کرده و با تکمیل اعزام مودیان در 243 کلانشهرها و دولت های محلی اصلی ، پایه و اساس سازش را ایجاد کرده است. سال

سال گذشته ، افسر حمایت از مالیات دهندگان دریافت که در مجموع 25،914 پرونده حل و فصل شده است که از 17،827 مورد در سال 2019 ، 8،087 مورد (45٪ ↑) افزایش داشته است.

در مقایسه با سال 2018 ، هنگامی که سیستم حمایت از مالیات دهندگان برای اولین بار معرفی شد ، تعداد معاملات تجاری طی سه سال 128 درصد (2.28 برابر) افزایش یافت.

وزارت ادار عمومی و امنیت ، مأموران حمایت از مpدیان را مجاز می کند تا با اصلاح قوانین ، نسبت به مقامات مالیاتی که در طول تحقیقات مالیاتی امسال مرتکب اعمال غیرقانونی یا غیرمنصفانه شده اند ، دستورهای تعویض و برخورد انضباطی را درخواست کنند ، در حالی که مأمور حمایت از مpدیان نقش اصلی را دارد در حمایت از مودیان.

به ویژه حسابرسی های مالیاتی و غیره آنها بسیار مستعد نقض حقوق و منافع مالیات دهندگان هستند ، بنابراین افسر حمایت از مالیات دهندگان نظارت بر بازرسی کلی مالیات را افزایش می دهد.

شهروندان متقاضی کمک از یک مالیات دهنده می توانند مالیات دهنده دولت محلی خود را از طریق وزارت اداره عمومی و امنیت ، وب سایت دولت محلی یا از طریق مرکز اطلاعات شکایات دولتی (بدون کد منطقه 110) دریافت و استفاده کنند.

از سوی دیگر ، وزارت ادار عمومی و امنیت سال گذشته برای احیای مجدد سیستم حمایت از مpدیان و اطلاع رسانی به مقامات محلی در سراسر کشور ، برنامه عملیاتی را برای مرکز حمایت از مpدیان ایجاد کرد و از بازنگری در دفترچه راهنمای تجارت ، یک رقابت برای ارائه بهترین شیوه ها و انتشار بهترین کتاب.

علاوه بر این ، این فرصت فراهم شد تا بهترین شیوه ها را با مأموران حمایت از مالیات دهندگان در سراسر کشور از طریق یک مسابقه آنلاین برای ارائه بهترین روش ها در پایان سال گذشته و توزیع کنید.

پارک جائ مین ، رئیس اداره دارایی و اقتصادی محلی در وزارت اداره عمومی و امنیت ، گفت: “افسر حمایت از مالیات دهندگان به طور فعال از مالیات دهندگان که از کرونا 19 رنج می برند حمایت کرد و موفقیت بزرگی بود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.