اما Park-rae ، رئیس Seocheon-gun ، در حال انجام یک اداره ارتباطات برای یافتن زمین های کشاورزی است!

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] اما Park-rae ، رئیس Seocheon-gun ، قبل از روز سال نو میلادی در چهارم از مزارع بازدید کرد و یک اداره ارتباطات را برای بررسی احساسات عمومی و گوش دادن به صدای سایت انجام داد.

در این روز ، گونسو نو از سایت کشت پیاز در اواسط برداشت بازدید کرد ، شرایط محموله را بررسی کرد ، به برداشت محصول کمک کرد و کشاورزان را تشویق کرد. Seocheon-gun پیازهای با کیفیت بالا و بهترین فناوری در حال رشد در منطقه رشد 70 هکتار ، عمدتا در Biin-myeon و Munsan-mieon تولید می کند.

به طور خاص ، موج تأسیسات که اخیراً موج شدید سرما را تجربه کرده و در بازار گارک دونگونگ تولید می شود ، قیمت مناقصه ای دریافت می کند که بیش از 40٪ بالاتر از سال قبل است و به عنوان یک محصول مفید برای کشاورزانی که به دلیل کرونا 19 و پایین آمدن قیمت محصولات کشاورزی سختی های زیادی را تجربه می کنند.

کیم دیوک-جونگ ، یک کشاورز غیر میون ، گفت: “پیازهای عرق زده در جو کشاورزی که از سال گذشته به طور کلی دشوار بود ، به دلیل کیفیت بالا شناخته شده و تحویل داده می شوند ، که کمک بزرگی در مدیریت مزرعه است. “

آقای No Park-rae گفت: “من از کار سخت کشاورزان که محصولات کشاورزی Seocheon با کیفیت بالا پرورش می دهند ، حتی در شرایط نامساعد مانند ویروس کرونا و موج سرما ، سپاسگزارم.” “ما دائماً در حال توسعه سیاست های مختلف حمایتی بوده ایم ، که منعکس کننده صداهایی از حوزه کشاورزی برای افزایش درآمد کشاورزان است. من سعی می کنم بهترین تلاش خود را انجام دهم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.