امکانات قرنطینه چند منظوره Pyeongtaek-si Songbuk-dong برای کل گروه

[ad_1]

قرنطینه رله توسط گروهی از تجهیزات قابل استفاده مجدد

[세계연합신문 이영호 기자] در Songbuk-dong ، Pyeongtaek-si ، قرنطینه رله برای هر گروه با راه اندازی شورای Bankbook Songbuk-dong امسال ، پس از سال گذشته ، انجام شد تا از تاج 19 جلوگیری کند ، که تکرار آن را نشان می دهد.

نه گروه در Songbuk-dong از فوریه سال گذشته به طور مداوم قرنطینه شده اند تا از شیوع کرونا 19 جلوگیری کنند. به طور خاص ، این قرنطینه رله عمدتا در تاسیساتی که اغلب توسط ساکنان استفاده می شود ، مانند ایستگاه اتوبوس ، بازار Songtan و ترمینال اتوبوس بین شهری انجام می شود. انتظار می رود که در ساختمان و تاج واقعی یک فعالیت قرنطینه ای باشد.

رئیس لی سونگ بوک گفت: “من صمیمانه از رهبران شورای کتاب بانک برای شرکت در فعالیتهای قرنطینه تشکر می کنم ، و همچنین در شورای کتاب بانک Songbuk-dong برای غلبه بر تاج 19 تلاش خواهم کرد.”

علاوه بر این ، کیم تیون ، رئیس آواز بوک دونگ ، گفت: “من از روسای هیئت حساب های بانکی که از صبح زود در فعالیت های قرنطینه COVID-19 نقش داشته اند ، سپاسگزارم و صمیمانه از هر گروه تشکر می کنم در قرنطینه رله گروههایی که در آینده ایجاد خواهند شد شرکت خواهند کرد. وی در ادامه گفت که تمام تلاش خود را برای قرنطینه صرف می کند تا پایان کرونا 19.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *