انتخاب پروژه بازگشت صندوق همکاری حفاظت از اکوسیستم Eunpyeong-gu برای سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Eunpyeong-gu اعلام کرده است که در سال 2021 به عنوان “پروژه بازگشت صندوق همکاری برای حفاظت از اکوسیستم” به “پروژه ارتقاotion سلامت زیست محیطی زیست محیطی در منطقه حفاظت از حیات وحش” انتخاب شده است.

منطقه هدف این پروژه 9،980 RUR است ، شامل یک مخزن واقع در دهکده Eunpyeong Hanok ، واقع در منطقه 131-13 در Jingwan-dong ، و یک پروژه برای ایجاد یک محور زیست محیطی شهری است که مربوط به پروژه بهبود تنوع زیستی شهری است. از تالاب های دهکده Eunpyeong Hanok ، که به عنوان پروژه بازگشت سرمایه برای حمایت از اکوسیستم ها در سال 2019 در حال انجام است.

از طریق این پروژه برای بازگرداندن صندوق همکاری اکوسیستم ، هدف ما افزایش تنوع زیستی ذخیره گاه حیات وحش Jinghuang و پارک ملی Buhansan ، گسترش زیستگاه موجودات زنده با استفاده از امکانات پیشگیری شده از حوادث غفلت شده و ایجاد فضای اکولوژیکی است. برای استراحت برای همزیستی طبیعت و مردم. .

انتظار می رود با افزایش عملکرد بیولوژیکی مناطق حفاظت شده حیات وحش و پارک های ملی و عملکردهای اکولوژیکی تأسیسات پیشگیری از بلایای شهری ، فرصت هایی برای ساکنان فراهم شود تا محیط زیست طبیعی و تجربه فرهنگی را تجربه کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *