انتشار “برنامه توصیه شده هیدروژن بذر هانوو” مناسب برای گاوها

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] اداره توسعه روستایی اعلام کرده است که “راهنمای تولید مثل Hanwoo 29” را برای کمک به پرورش دهندگان کره ای که می خواهند اسپرم انتخاب کنند ، تولید و توزیع می کند.

طرح پرورش گاو کره ای 29 پوندی برنامه ای است که مناسب ترین منی هیدروژن منی را توصیه می کند ، که منعکس کننده اطلاعات مربوط به شجره گاوهای متعلق به پرورش دهندگان کره ای و اهداف بهبود مزارع است.

این برنامه با افزودن نتایج ظرفیت ژنتیکی هیدروژن بذر تازه ارزیابی شده و اطلاعات مربوط به هیدروژن تضمین شده جدید دانه ها در دسامبر سال 2020 ، به دو شکل برنامه اکسل و بروشور توزیع می شود.

هنگامی که یک گاوداری دام کره ای اطلاعات مربوط به سه گاو اصلی خانوادگی را به اکسل وارد کرد ، نتایج طرح تولید مثل با 132 گاو نر بذر تضمین شده / نامزد فعلی فروخته شده نشان داده شد.

علاوه بر این ، 10 دانه برتر هیدروژن با شاخص انتخاب بالا به صورت جداگانه توصیه می شود تا به عنوان مرجعی برای انتخاب بذر هیدروژن استفاده شود.

در این زمان می توان وزنه ها را برای مشخصات وزن و لاشه ها به طور جداگانه تنظیم کرد ، به این ترتیب که اسپرم با توجه به هدف بهبود کشاورز انتخاب می شود.

این کتابچه حاوی داده های توضیحی است که به درک بهبود گوشت گاو کره ای در یک مزرعه و همچنین پتانسیل ژنتیکی هیدروژن دانه ای که در حال حاضر فروخته می شود ، کمک می کند.

اگر برای یک بروشور در بخش ارزیابی بهبود دامها از انستیتوی ملی علوم حیوانات درخواست می کنید ، می توانید آن را در قالب انتشار (2500 نسخه) دریافت کنید.

انستیتوی ملی علوم دامی ، نتایج ارزیابی توانایی ژنتیکی گاو کره ای را به دفتر بهبود نونگیوپ هانوو ، سرویس ارزیابی کیفیت دام و انجمن بهبود اصلاح نژاد کره ارائه می دهد تا از کشاورزی برنامه ریزی شده حمایت کند.

مون هونگ گیل ، رئیس انستیتوی ملی علوم دامی ، اداره توسعه روستایی ، گفت: “من امیدوارم که ما برای انتخاب اسپرم مناسب برای گاوها ، و تولید گوساله از گاو کره ای به طور فعال از راهنمای برنامه اصلاح نژاد گاو کره استفاده کنیم. نزدیک به هدف بهبود مزرعه هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *