انجمن توسعه Byulnae جلسه ای با شهردار Namyangju جو گوانگان برگزار کرد …

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] جو كوانگ خان ، شهردار نامیانژو با رهبران انجمن توسعه Beolnae در دفتر 22 ملاقات كرد و در مورد رهنمودهای اقدامات اصلاحی ، مانند اقدامات ترافیك و سیاست های زیست محیطی در Beolnae ، بحث كرد.

در این روز ، رهبران انجمن توسعه Byeolnae با تشکر از شهردار Jo Gwang-han ، که در توسعه شهر Namyangju سهیم بود ، نظرات مختلفی را بیان کردند ، و از دولت شهر س questionsالاتی مانند نصب ایستگاه Byeolnae Jungang و اتصال مستقیم را مطرح کردند. به خط Bundang در Byeolnae-dong ، که نگرانی مردم محلی است.

چوی یونگ وون رئیس فدراسیون توسعه Byeollae گفت: “ما واقعاً از شما برای اشتیاق و زحمتی که برای پیوند دادن خط Byeolnae (خط 8) و Jinjeok (خط 4) کشیدید متشکریم.” من سعی می کنم کمک کنم . “

در پاسخ ، شهردار جو کوانگ خان گفت: “وظیفه بازار این است که حمل و نقل راحت باشد ، مانند نصب ایستگاه Byeolnae Jungang ، ایجاد فضای بسیار خوب و تمیز کردن زباله ها. ما همچنان به تلاش خود برای ایجاد حمل و نقل مناسب ، فضای مناسب و یک محیط تمیز برای شهروندان شهر نامیانجو ادامه خواهیم داد. “

در همین حال ، فدراسیون توسعه Byeolnae یک جامعه آنلاین است که نماینده Byeolnae-dong ، Namyangju است ، با 14000 عضو که در مورد مسائل منطقه ای و غیره تبادل نظر می کنند و به طور فعال توسعه منطقه ای را ارتقا می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *