انجمن ورزشی معلولین شهرستان آسان ، دبیر جدید منصوب شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] انجمن ورزشی معلولین آسان سی کیم کنگ تائه 52 ساله را به عنوان دبیرکل جدید منصوب کرد و به 20 امین نامه انتصاب اعطا کرد.

دبیرکل جدید کیم کیونگ تائه از سال 2005 به مدت 14 سال به عنوان بازیکن تنیس روی میز برای معلولین فعال بوده و به عنوان دبیرکل انجمن تنیس روی میز معلولین (2008-2018 ، 10 سال) فعال بوده است. و به عنوان یک رهبر (انجمن تنیس روی میز معلولان کره ، انجمن ورزشی معلولان Asan-si). کمک به توسعه و فعال سازی. دبیرکل جدید ، کیم جونگ اون ، تا 31 دسامبر 2022 روی کار است.

شهردار اوه سه هیون گفت: “لطفاً از نزدیک مشکلات و شکایات مربوط به تربیت بدنی برای افراد معلول را بررسی کنید تا افراد معلول بتوانند از طریق تربیت بدنی موفقیت کسب کنند و همچنین افراد معلول تربیت بدنی را تجربه کنند.

علاوه بر این ، سال گذشته آسان شهر توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی برای مرکز ملی ورزش معلولین بندابی انتخاب شد و پایه های اولین خوشه پیچیده کمک های اجتماعی برای افراد معلول را بنا نهاد. من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا هزینه خرید زمین را در بودجه منعکس کنم. “

از سوی دیگر ، انجمن ورزشی معلولین آسان در کشور برای ارائه خدمات ورزشی غیر حضوری در پاسخ به وضعیت کرونا 19 و کمک به احیای دوباره ورزش افراد معلول ، در کشور است. گروه در بخش تربیت بدنی: جایزه ریاست جمهوری).

انجمن ورزشی معلولان Asan-si تنها برنده انجمن ملی ورزش معلولان بود و انجمن ورزشی معلولان کره او را به عنوان نمونه انتخاب کرد و به انجمن ملی ورزش معلولین ارتقا داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *