انجمن ورزشی معلولین یونگین سی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 22 ، یونگ کینگ سیتی اعلام کرد که انجمن ورزشی معلولان شهر یونگ کینگ و انجمن پزشکی کره یونگ یک توافق نامه تجاری برای ارتقا سلامت اعضای ورزش و احیای مجدد ورزش امضا کرده اند.

در مراسمی که در محل پذیرش تالار شهر برگزار شد ، سه مقام در این مراسم حضور داشتند ، از جمله شهردار یونگ کینگ ، بائک گونگ کی ، رئیس انجمن ورزشی معلولان یونگ کینگ و Je Hen Hwang ، رئیس مرکز پزشکی انجمن Yongqing Xihan.

بر اساس این توافق نامه ، دو سازمان توافق کردند که برای ارتقا education تربیت بدنی برای افراد معلول به طور ارگانیک همکاری کنند.

به ویژه ، انجمن پزشکی شرقی به اعضا و وابستگان انجمن ورزش معلولین شهر یونگین در ارتقا health سلامت و توسعه مزایای اجتماعی کمک خواهد کرد.

انجمن ورزشی معلولین قصد دارد پروژه های مختلف همکاری با انجمن پزشکی شرقی را به منظور احیای ورزش زنده معلولان در جامعه محلی ترویج و ترویج کند.

رئیس جمهور هوانگ گفت: “ما از منابع انجمن پزشکی شرقی برای کمک به افراد معلول در یافتن نشاط در زندگی خود از طریق فعالیت های مختلف ورزشی استفاده خواهیم کرد.”

شهردار بائک گفت: “از طریق این توافق نامه ، ما نقش برجسته ای در ارتقا sports ورزش برای افراد معلول مطابق با وضعیت شهر خواهیم داشت که به عنوان یک شعر خاص احیا شده است. امیدوارم این فرصتی برای ورزش باشد انجمن معلولین و جامعه پزشکی شرقی برای یک جهش به جلو. “

در همین حال ، انجمن ورزشی معلولین شهر یونینگ که در سال 2012 تأسیس شده است ، با حمایت از 14 سازمان وابسته و 400 عضو برای شرکت در مسابقات مختلف ، از جمله مسابقات برای هر نوع معلولیت در هر سال ، سعی در احیای مجدد ورزش معلولان دارد.

انجمن پزشکی شرقی Yongin Time در سال 1982 تاسیس شد و اکنون 201 کلینیک پزشکی شرقی در سالن دارد. آنها درگیر فعالیتهایی برای حمایت از گروههای آسیب پذیر هستند که نیاز به حمایت پزشکی دارند ، مانند یک پروژه پشتیبانی پزشکی شرقی برای زوجهای نابارور در استان گیونگی و یک پروژه پل On-Tact در مرکز مراقبت های اجتماعی از افراد معلول.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *