اندونزی “به بالا” ، اولویت دادن به واکسیناسیون Covid-19 برای افراد در سن کار | جهان

[ad_1]

کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلستان واکسیناسیون برای سالمندان را در اولویت قرار می دهند ، اما اندونزی تمرکز خود را بر واکسیناسیون Covid-19 برای افراد در سن کار بین 18 تا 59 سال و سپس به کادر پزشکی اختصاص داده است. و کارمند دولت از خط مقدم.
برخی از متخصصان بهداشت امیدوارند که این امر به ایجاد ایمنی سریعتر در جامعه کمک کند. جوانان در محل کار غالباً فعال تر ، از نظر اجتماعی فعال هستند و به مکان های بیشتری سفر می کنند ، بنابراین هدف این روش کاهش سریعتر انتشار ویروس در جامعه است.
اندونزی

مسافران نقابدار برای آزمایش سریع آنتی ژن در فرودگاه سوکارنو هاتا ، تانگرنگ ، حومه جاکارتا (اندونزی) در تاریخ 22 دسامبر صف آرایی می کنند.

اما برخی از کارشناسان احتمال دستیابی به مصونیت عمومی از این طریق را زیر سوال می برند. به گفته آنها ، تحقیقات بیشتری برای تعیین اینکه آیا افراد واکسینه شده می توانند ویروس را منتقل کنند ، لازم است.

در حالی که انگلستان و ایالات متحده از واکسن های Pfizer و BioNTech استفاده می کنند ، اندونزی از واکسن چینی Sinovac استفاده می کند. مقامات بهداشت اندونزی می گویند که اطلاعات کافی در مورد اثرات سینوواک بر افراد مسن وجود ندارد ، زیرا آزمایشات بالینی فقط شامل افراد زیر 59 سال است. بنابراین ، آنها هنوز منتظر توصیه های توده عضلانی هستند. مدیریت قبل از تدوین استراتژی های ایمن سازی برای افراد مسن.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *