اندونزی سیگنال جعبه سیاه هواپیمای بوئینگ 737 را که به دریا سقوط کرد ، شناسایی کرده است جهان

[ad_1]

در 10 اکتبر ، اندونزی سیگنالهایی را یافت که مشکوک مقامات بودند که از هواپیمای مسافربری تازه به دریا سقوط کرده اند. هواپیمای بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی سریوایایا ایر تنها 4 دقیقه پس از عزیمت از جاکارتا به مقصد جزیره کالیمانتان ، با حمل 62 مسافر و خدمه ناپدید شد.
مقامات نیروی دریایی اندونزی به رسانه های محلی گفتند که لاشه های مشکوک هواپیما و همچنین بقایای قربانیان پیدا و برای شناسایی به بیمارستان منتقل شده است.
اندونزی جعبه سیاه سقوط بوئینگ 737 در دریا را کشف می کند - عکس 1

یک مقام کمیته ایمنی حمل و نقل ملی (KNKT) لاشه هواپیمای بوئینگ را در هواپیمای Sriwijaya Air که در بندر Tanjung Priok در جاکارتا ، اندونزی در دریا سقوط کرد ، بازرسی کرد.

افسر جستجو و نجات اندونزی گفت که وی در حال بررسی دو نقطه سیگنال یافت شده در 10 اکتبر است که به گفته وی می تواند از ضبط کننده اطلاعات پرواز هواپیما یا جعبه سیاه باشد. در اوایل این هفته ، ماهیگیران محلی و تیم های جستجو در اطراف سواحل جاکارتا آوار پیدا کردند.
این اولین سقوط بزرگ هواپیمایی از سال 2018 در اندونزی است که یک بوئینگ 737 مکس سقوط کرد و باعث کشته شدن تمام مسافران و خدمه آن شد. آخرین سانحه در هواپیمایی سریویجایا ایر ، یک بوئینگ 737-500 تقریبا 27 ساله بود ، بسیار قدیمی تر از بوئینگ 737 MAX که قبلا سقوط کرده بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *