“انرژی بده” صورتی سیاه ، زنده زنده به رز تک آهنگ … “نمایش” (مجموع)

[ad_1]

تهیه شده توسط Black Pink / YG Entertainment

(سئول = اخبار 1) اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار Song Won-ki = گروه صورتی سیاه ردیف اول اتاق را با کنسرت ها و اجراهای قدرتمند به سالن کنسرت تبدیل کرد.

از ساعت 14:00 در سی و یکم کنسرت “YG PALM STAGE-2021 BLACKPINK: THE SHOW” برگزار شد که از طریق حساب Black Pink YouTube پخش می شد.

“The Show” از بلک پینک اولین کنسرت زنده YG بود و صحنه اولین آلبوم کامل Black Pink و آهنگ انفرادی رز برای اولین بار با جلب توجه منتشر شد.

ابتدا ، در این روز ، BLACKPINK با “KILL THIS LOVE” کنسرت را افتتاح کرد. این چهار عضو لباس های تزئین شده با مهره های رنگارنگ پوشیدند و به صحنه آمدند و با اجرای قدرتمند و زنده توجه آنها را به خود جلب کردند.

سپس برای اولین بار اولین آهنگ عادی “CRAZY OVER YOU” منتشر شد که مورد توجه قرار گرفت. بلک پینک صحنه ای کاریزماتیک ارائه داد و صحنه را با رقصنده پر کرد. علاوه بر این ، “چطور این را دوست داری” “تو نمی دانی چه کاری انجام دهی” “دختران LOVESICK” ، “آب نبات پاپ لیدی گاگا” (SOUR CANDY) نیز برای گرم کردن فضای اجرا نمایش داده شد.

تهیه شده توسط Black Pink / YG Entertainment
تهیه شده توسط Black Pink / YG Entertainment

بلک پینک گفت: “با تشکر از طرفداران در سراسر جهان که این نمایش را تماشا می کنند.” جیسو گفت: “من فکر می کنم می توانم مردم Blink را ببینم که یک سال روی صحنه کنسرت ایستاده اند ، بنابراین من خیلی عصبی و هیجان زده هستم.” رز خندید: “من منتظر آن هستم. از رقصیدن به راحتی در هرجای کاناپه یا تخت لذت ببرید “، او خندید.

“LOVE TO HATE ME” با تنظیم اخیر آن با گروه زنده ، جو را تسخیر کرد. این آهنگ بلافاصله با “هرگز نمی دانم” دنبال شد ، با آهنگی که غم و اندوه را اضافه می کند و مهارت های او را به صورت زنده نشان می دهد. مرحله شدید توده صورتی سیاه ادامه داشت. اجرای “PRETTY SAVAGE” و “Ddu-du-du-du” همچنان برجسته بود.

صحنه انفرادی اعضای BLACKPINK نیز ادامه داشت. ابتدا جیسو با عادت های توبرو روی صحنه آمد و صدایی شیرین داد و با بازنویسی آن به زبان کره ای توجه ها را به خود جلب کرد. لیزا با بگویید گربه دوجا باز شد. لیزا صحنه را با اجرای شدید آرایش و رقص پر کرد.

سپس جنی با انواع موهای شکافته روی صحنه رفت و از فضای سبک کره ای استفاده کرد تا با آهنگ انفرادی “SOLO” با شدت بیشتری اجرا کند. به ویژه ، متن های رپ و قطعات استراحت رقص برای زنده شدن لهجه ها اضافه شده است. آهنگ اولین آلبوم انفرادی روزه نیز برای اولین بار در اینجا منتشر شد. رز لباس بژ نوعی پارچه ابریشمی می پوشد ، در یک صحنه پرتحرک می نشیند و یک آهنگ انفرادی “GONE” را ارائه می دهد ، متشکل از فضای صوتی و متن انگلیسی ، انتظارات برای یک آلبوم انفرادی را افزایش می دهد. رز گفت: “همه هنگام شلیک خون ، عرق و اشک می ریزند ، اما امیدوارم که این کار را دوست داشته باشی” و لیزا افزود: “واقعاً خوب بود.”

تهیه شده توسط Black Pink / YG Entertainment

بلک پینک از استادیوم ژیمناستیک المپیک ، اولین مکان برای برگزاری کنسرت ها در سال 2018 بازدید کرد و هنگام تماشای تماشاگران خالی ، ویدیویی را یادآور کنسرت به اشتراک گذاشت. در این ویدئو ، رز گفت: “پرتنش ترین لحظه لحظه ای است که دارم به فکر ملاقات با طرفداران در پشت صحنه و فکر آواز خواندن هستم.” “ما از زمانی که کارآموز بودیم آرزو می کردیم. عملکرد یکی از آرزوهای بزرگ ماست. این لحظه ارزشمندی بود.”

در پایان کنسرت جنی درباره اشکهایش خندید: “من فکر می کنم وقتی آخرین کنسرت را انجام دادم واقعاً ویران شدم. این کنسرتی بود که بعد از اولین و آغاز اولین کارم آرزو داشتم.” جیسو گفت: “بعد از تور ، فکر کردم مثل یک رویا است ، واقع گرایانه نیست ، اما وقتی در شرایط فعلی به آن فکر می کنم ، به عنوان یک رویا به من می آید ، نه واقع بینانه.”

صورتی سیاه که با استفاده از فضای رنگ و بوی سفید به لباس صحنه ای تبدیل شده است ، با اولین آهنگ های “Whistle” ، “Like the Last” و “Bombaya” جذابیت دیگری ارائه داد. سرانجام ، جیسو گفت: “من مدتهاست که برای نمایش آماده می شوم ، اما به دلیل شرایط غیر منتظره کمی بیشتر طول کشید ، اما دوست دارم آن را با خیال راحت تمام کنم و راحت Blink را تماشا کنم. او همیشه از من حمایت می کند. “

رز گفت: “مشکلات زیادی وجود داشت ، اما من می خواهم از کارکنانی که روزهای سختی را سپری کردند تشکر کنم. اعضا نیز مشکلات زیادی دارند.” سرانجام ، بلک پینک ، که Forever Young را معرفی کرد ، با یک گروه موسیقی زنده زیبا به پایان رسید.

تهیه شده توسط Black Pink / YG Entertainment

“The Show” از بلک پینک یک جلسه زنده گروه بود و به هیجان اجرای زنده افزود و از آنجا که یک گروه زنده بود ، هر آهنگ Black Pink یک صحنه تازه تنظیم شده و تزئین شده بود که فقط در کنسرت ها دیده می شد. . در اینجا ، با استفاده از دکوراسیون صحنه ای رنگارنگ و رنگارنگ ، بر احیای حس اجرا متمرکز شدیم و نوع دیگری از کنسرت زنده را به نمایش گذاشتیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.