انفجار در فرودگاه نانجینگ در حال گسترش است ، چین در حال آزمایش کووید -19 برای میلیون ها نفر است جهان

[ad_1]

در 1 اوت ، چین 75 مورد جدید کووید -19 را ثبت کرد که 53 نفر در آن مبتلا بودند. شیوع فرودگاه نانجینگ در حال حاضر در بیش از 20 شهر و دهها استان دیگر گسترش یافته است. این بزرگترین شیوع جغرافیایی در چین در ماه های پس از شیوع موفقیت آمیز در سال 2020 است.
دلیل اصلی این است که عفونت های دلتا به سرعت در فرودگاه نانجینگ ، شرق استان جیانگ سو ، در جولای 2021 گسترش یافت.
مقامات سه دور آزمایش کووید -19 را برای 9.2 میلیون نفر از ساکنان نانجینگ و صدها هزار نفر دیگر که در قرنطینه هستند انجام دادند.
انفجار در فرودگاه نانجینگ گسترش یافته است ، چین در حال آزمایش Covid -19 برای میلیون ها نفر است - عکس 1

پس از شیوع بیماری در فرودگاه نانجینگ در 20 استان و شهر دیگر ، چین کووید -19 را بر روی میلیون ها نفر آزمایش کرده است.

علاوه بر این ، بیش از 5،000 نفر در جشنواره فیلم در شهر ژانگ جیاجی (استان هونان) شرکت کردند. این شهر توریستی پس از مثبت شدن 4 نفر از گردشگران به کووید -19 ، همه 1.5 میلیون نفر را قفل کرده و همه سایتهای گردشگری را بسته است.

مقامات بهداشتی می گویند شیوع این بیماری در ژانگ جیاجی توسط گردشگران نانجینگ ایجاد شده است و این بیماری را در بیش از 20 شهر دیگر سرایت کرده است.

در اول آگوست ، ژونگ نانشان ، اپیدمیولوژیست برجسته ، گفت: “ژانگ جیاجی اکنون به یک شیوع جدید در چین تبدیل شده است. هنگام ردیابی مخاطبین نزدیک نسخه دلتا ، باید شبکه گسترده تری را پوشش دهیم. “
همچنین در 1 اوت ، پکن 3 مورد عفونت را در جامعه ثبت کرد ، خانواده ای که در حومه پایتخت زندگی می کنند و از ژانگ جیاجی بازگشتند. پکن همچنین استفاده از تمام وسایل نقلیه عمومی مانند قطار ، اتوبوس و هواپیما را در مناطق تأیید شده متوقف کرده است.
گسترش انفجار فرودگاه نانجینگ ، چین کووید -19 را برای میلیون ها نفر آزمایش می کند - عکس 2

آزمایش کووید -19 در پکن (چین)

در 1 اوت ، جزیره هاینان ، استان نینگشیا ، استان شاندونگ نیز موارد جدید زیادی از کووید -19 را ثبت کرد.

چین همچنین با تعداد زیادی از عفونت ها در شهر ژنگژو (استان هنان) روبرو است – که در اثر سیل شدید ویران شده است – پس از بازگشت دو کارگر بیمارستان تحت درمان Covid -19 از خارج از کشور و آزمایش مثبت آنها برای Covid -19.

30 عفونت شهری در اینجا پیدا شد. مقامات همچنین دستور دادند همه 10 میلیون نفر در ژنگژو آزمایش شوند. رئیس کمیسیون بهداشت شهرستان اخراج شد.

پس از اینکه به طور گسترده ای گزارش شد که همه عفونت های جدید کووید -19 در چین واکسینه شده اند ، مقامات تایید کردند که این طبیعی است و بر اهمیت واکسیناسیون و رعایت آن تاکید کردند. سایر اقدامات پیشگیرانه.
Phung Tu Kien ، ویروس شناس در چین می گوید: “سطح حفاظت از واکسن Covid-19 در برابر نوع دلتا کاهش یافته است ، اما هنوز هم دارای اثر محافظتی و پیشگیرانه در برابر این نوع است.” مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای چین
تا پایان ژوئیه 2021 ، چین بیش از 1.65 میلیارد دوز واکسن کووید -19 توزیع کرده بود ، اما تعداد افرادی را که به طور کامل علیه کووید -19 واکسینه شده بودند ، ارائه نکرد.

از نانجینگ ، چین بیشترین شیوع کووید -19 را بعد از ووهان دارد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *