اولین خانه موقت اضطراری در داسان دونگ ، جونگ گو متولد شد.

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] جونگ گو مسکن موقت اضطراری را برای طبقه کم درآمد در داسان دونگ آماده کرده و قرار است در ماه جاری فعالیت خود را آغاز کند.

مسکن اضطراری موقت منطقه ای است که خانوارهای آسیب پذیر در معرض خطر از دست دادن محل سکونت به دلیل بلایای مختلف ، بلایا ، بیکاری ، ورشکستگی ، خشونت خانگی و سایر دلایل فوری در منطقه می توانند به طور موقت در آن زندگی کنند.

اولین خانه موقت در یونگ گو دوباره گونگگا را بازسازی کردند ، که برای ساخت یک پارکینگ عمومی در Dasanseonggwak-gil خریداری شد. اگرچه چندین مکان در سئول وجود دارد که جوامع خودمختار به طور مستقیم مسکن موقت اضطراری را اداره می کنند ، یونگ گو اولین کسی است که مسکن موقت اضطراری را با استفاده از املاک قدیمی و نه اجاره طولانی مدت به LH آماده می کند.

محل اسکان موقت اضطراری مکانی با 2 اتاق ، 1 اتاق نشیمن و 1 آشپزخانه و 1 توالت است و حداکثر اقامت 6 ماه است. بسته به شرایط فوری ، می تواند در کل 3 بار در هر 3 ماه تمدید شود.

این عملیات توسط مرکز رفاه اجتماعی Jung-gu (از این پس “مرکز”) از شرکت مسکن سئول مدیریت می شود. این مرکز در اواخر دسامبر سال گذشته توافق نامه تجارت مدیریت محموله را با مدیریت امضا کرد و در این ماه کار مسکن اضطراری موقت را آغاز کرد. این شهر مسکن را به صورت رایگان در اختیار مرکز قرار خواهد داد و مرکز آن بر مدیریت و بهره برداری از مسکن ، مدیریت مستاجر ، مدیریت پرونده های همراه و خدمات مسکن شخصی متمرکز خواهد بود.

علاوه بر این ، مسئولیت انتخاب مستأجر و مدیریت صلاحیت مستأجر به عهده شهر خواهد بود و مرکز ارتباطات خدمات مسکن از قبیل درخواست ، دریافت ، مشاوره و اجاره مسکن به عهده این مرکز خواهد بود.

این مقام پیشین گفت کسانی که به دلیل از دست دادن شغل به دلیل بحران اخیر کرونا 19 یا عدم پرداخت اجاره به دلیل کاهش درآمد در آستانه اخراج هستند نیز می توانند هدف قرار بگیرند. او گفت که از او حمایت خواهد کرد. علاوه بر این ، پس از بهره برداری از اولین به عنوان خلبان ، وی گفت که قصد دارد با درک کارآیی و تقاضای آن ، بررسی کند که آیا آن را گسترش می دهد.

شهردار یونگ گو گفت: “ما با ایجاد یک شبکه ایمنی محکم و حصار ، پاسخ اداری به خانوارهای در معرض خطر را تقویت خواهیم کرد تا همه در یونگ گو خوشحال باشند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *