اولین نامه انتصاب از یک افسر شرکت مدیریت تسهیلات شهر گیمچون اهدا شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 26 ژانویه ، گیمچئون سیتی کیم جائه کوانگ (معاون سابق شهردار گیمچئون) را به عنوان اولین رئیس برای مدیریت شرکت مدیریت تسهیلات شهر گیمچئون منصوب کرد که امسال راه اندازی خواهد شد.

سه مدیر غیر اجرایی به عنوان پارک کی هیون (رئیس سابق بخش ایمنی و بلایا ، گیمچئون) ، یانگ جو کیم (مدیر ارشد سابق یوهان-کیمبرلی) و هان جو کیم (رئیس سابق شعبه شهر گیمچون) منصوب شدند. فدراسیون ملی تعاون های کشاورزی). مدت مسئولیت افسر منصوب از 1 فوریه 2021 تا 31 ژانویه 2024 3 سال است.

مطابق با استانداردهای تأسیس و فعالیت شرکت های عمومی محلی و مقررات کارکنان ، این شهر کمیته ای اجرایی را برای توصیه های 7 غیرنظامی از جمله کارشناسان مدیریت ، توصیه شده توسط شورای شهر و شهر ، برای انتخاب عادلانه و شفاف رهبران تشکیل داد. کمیته اجرایی توصیه ها با استفاده از نظر شورای شهرداری گیمچئون در مورد کاندیدای ریاست پس از گذراندن مصاحبه نهایی و مصاحبه نهایی ، تعداد پست های پیش بینی شده برای انتصاب به عنوان نامزدهای نهایی را دو بار توصیه کرد.

رئیس Jae-kwang Kim از Gimcheon مسئول ایجاد و بهره برداری از مجتمع های صنعتی محلی ، از جمله تأسیس و بهره برداری از شرکت توسعه Gyeongbuk و ایجاد آژانس ارتقا Economic اقتصادی Gyeongsangbuk-do ، در حالی که به عنوان یک کارشناس اداری در مدنی مختلف فعالیت خدمات و تجربه در شرکتهای عمومی محلی. ⦁ دفتر رفاه اجتماعی و بهداشت در معاون معاون شهردار گیمچون در Gyeongsangbuk-do.

رئیس جمهور کیم جه جوانگ ، که نامه انتصاب را دریافت کرد ، گفت: “به عنوان شرکتی که برای بهبود رفاه ساکنان تلاش می کند ، شرکت های دولتی محلی باید خدمات عمومی را بهبود بخشند در حالی که منافع عمومی و ارزش اقتصادی را دنبال می کنند.” مشاغل و ایجاد یک سیستم پایدار حاکمیت اخلاقی ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به یک مجموعه صنعتی رضایت بخش برای شهروندان تبدیل شویم. “

در پاسخ ، شهردار کیم چونگ سئوپ گفت: “شرکت مدیریت تسهیلات Gimcheon ، که در سال جاری تأسیس خواهد شد ، منافع عمومی را از طریق یک حاکمیت مسئولانه تقسیم می کند که باعث ایجاد توازن بین تبلیغات و سودآوری و بهبود خدمات عمومی می شود تا همه شهروندان بتوانند ارزش یک شرکت جدید را درک کنند. جامعه در گیمچئون. لطفا در نقش یک سنگ بنای بازی کنید. “

از سوی دیگر ، این شهر قصد دارد در ماه فوریه یک هیئت مدیره برای تکمیل استخدام و تحویل کار برای هر مرکز پس از ثبت شرکت ایجاد کند و شرکت مدیریت ساختمان Gimcheon را در اواخر آوریل راه اندازی کند.

شرکت مدیریت ساختمان Gimcheon شش مرکز عمومی برای استخر سرپوشیده ، یک مرکز ورزشی ملی ، پارک Samyeong Daesa ، یک موزه شهرداری ، یک پارک یادبود شهرداری و یک دهکده زیست محیطی ارسال می کند و از طریق حرفه ای و سیستماتیک به بهبود منافع عمومی و خدمات عمومی کمک می کند. مدیریت .تسهیلات عمومی. انتظار داشته باش

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *