اولین کتاب شعر در دبیرستان هادونگ یونگانگ منتشر شد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] دبیرستان Hadong Jungang در هجدهم اعلام کرد که اولین شماره از مجموعه شعر “اگر دوباره می توانم ملاقات کنم” را منتشر کرد که شامل 260 شعر از همه دانش آموزان است.

“با تو دوباره …” این اولین مجموعه شعر کودکانه از دبیرستان هادونگ یونگانگ است که همه معلمان از جمله مدیر مدرسه چوی چئول-سوک آن را دوست دارند و شامل شش فصل است.

فصل اول “همه چهره من را نمی توانند ببینند” ، فصل دوم “خیلی راحت بود که ذهنم را به روی تو باز کنم” ، فصل سوم “قدم زدن در منحنی” و فصل چهارم “محو شدن تابستان نور خورشید است” است. خلق و خوی است.

فصل پنجم ، “من ریشه هستم” شامل آیاتی است که درباره زندگی آواز می خوانند و فصل ششم ، “برای همه ما که انتظار فردایی متفاوت را داریم” مربوط به چشم های این عصر است.

دانشجو جو جونیور ، که می نویسد “من ریشه ام” ، گفت: “وقتی گل ، ساقه ، برگ ها و گلبرگ ها به هم می پیوندند ، یک گل زیبا می شود. دنیایی که مردم می توانند با هم ایجاد کنند ، زیبا ترین خواهد بود ، اما من می خواستم آن را به “افرادی که نور را نمی بینند ، فکر می کنند بی فایده است و متوقف می کنند ، حتی اگر آن را ندارند” منتقل کنم. نیاز داریم ، و اینکه همه ما افراد مهمی هستیم. “

استاد چوی هان گفت ، “من می خواستم بچه ها افرادی گرم باشند که به درد و رنج دیگران فکر کنند ، اما آنها همچنین کودکان فوق العاده ای بودند که به درد دنیا فکر می کردند. من بسیار تحت تأثیر کودکانی قرار می گیرم که همان تفکر آیونگ را نشان می دهند و در مجموعه شعرهای خود ، دوستان و بزرگسالان و نوجوانان همه شاعر و خواننده هستند ، بنابراین به نظر می رسد شادی دوچندان است. “

مدیر Choi Cheol-suk گفت: “من وقتی مجموعه شعرها را خواندم احساس کردم بچه ها نیز فوق العاده و عالی هستند.” من می خواهم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *