اونگوک یئو ، معاون روابط عمومی ، امروز مراسم افتتاحیه … وظایفی مانند انتخاب بازرسان

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار جی سو کیم = اونگوک یئو ، معاون بخش هوابرد (54 ، 23 موسسه تحقیقات و آموزش قضایی) ، با مراسم تحلیف در مجتمع دولت Gwacheon در اول ساعت 10 صبح

معاون وزیر یو کار خود را در تاریخ 29 ژانویه در منزل رئیس جمهور مون جه این آغاز کرد.

با پیوستن معاون وزیر یئو ، انتظار می رود وزارت حمل و نقل عمومی تشکیل کمیته کارکنان را برای تعیین دادستان ها و بازرسان تسریع کند و دادستان ها را به وزارت حمل و نقل عمومی توصیه کند. یک مقام از وزارت حمل و نقل عمومی گفت: “هدف این است که در این هفته تشکیل کمیته پرسنل تکمیل شود.”

کمیته منابع انسانی از 7 عضو تشکیل شده است ، از جمله معاون رئیس کیم جین ووک و معاون رئیس زن ، یک کارشناس خارجی به سفارش رئیس و دو عضو که توسط احزاب مخالف توصیه می شوند. به استثنای رئیس و معاون رئیس ، 23 دادستان حمل و نقل هوایی به رئیس جمهور توصیه می شوند.

معاون مدیر كیم پیش بینی می كند 7 تا 8 هفته طول بكشد تا حمل و نقل هوایی عملیاتی شود ، با این فرض كه كمیته كارمندان به سرعت تشكیل می شود. اگر حزب مخالف توصیه اعضای کمیته ستاد یا اعضای کمیته برای توصیه حزب مخالف را به انتصاب دادستان ها پس از تشکیل کمیته ستاد به تعویق اندازد ، ممکن است دوره عملیاتی به تأخیر بیفتد.

در حقیقت ، قدرت مردم این احتمال را ایجاد می کرد که اکثر اعضای تیم تحقیقاتی وزارت هوایی از یک گروه وکلا برای یک جامعه دموکراتیک (مین بیون) آمده اند.

اگرچه کمیسیون حقوق بشر ممکن است توصیه ای را به دادستان ها اعمال کند ، اما همکاری احزاب مخالف ضروری است ، زیرا کیم قول داده است که به احزاب مخالف اعتیاد نداشته باشد.

در نتیجه ، معاون معاون یئو انتظار می رود که همکاری حزب مخالف را به عنوان عضو کمیته پرسنل با معاون کیم بسیج کند و در اسرع وقت به دادستان ها و بازپرس کمک کند.

علاوه بر این ، لازم است تصمیم گیری شود که آیا تحقیق به عنوان تحقیق از سازمان های خصوصی در صورت جلوگیری از بازرسی از نیروگاه هسته ای اول Wolseong ، سو، ظن ایجاد نیروگاه هسته ای در کره شمالی ، ظن خروج غیرقانونی از موارد اضطراری معاون وزیر پیشین دادگستری کیم هاک-ایو و “پرونده گوشت نهنگ اولسان”.

معاون وزیر کیم گفت: “ما آن را با یک معاون زن معاون وزیر در نظر خواهیم گرفت” ، پس از اینکه برخی از قضات دادگاه قانون اساسی تصمیم گرفتند که یک عنصر خلاف قانون اساسی در مقررات مربوط به انتقال پرونده تحت قانون حمل و نقل هوایی وجود دارد. معاون فرماندار Io انتظار می رود تا سخت تلاش کند تا قوانین مفصلی را قبل از انتقال تکمیل کند.

در همین حال ، شناخته شده است که کیم قصد دارد طرحی را برای دیدار با وزیر دادگستری پارک بیومگی و دادستان کل یون سوک یول در این هفته بررسی کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.