اگر نقص ماشین را از ماه آینده پنهان کنید ، 5 برابر خسارت را جبران می کنید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در ماه فوریه ، به عنوان اصلاحیه “قانون و آیین نامه مدیریت خودرو” مطابق با “طرح واکنش نوآوری سیستم پاسخ به تصرف در خودرو (6.9.2018)” برای جلوگیری از تکرار “تصادف با BMW” تهیه شده است وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل. اعلام شد که از پنجم به اجرا در می آید.

محتوای اصلی اصلاحیه قانون مدیریت خودرو به شرح زیر است.

① اول ، هنگامی که نقص خودرو پنهان یا کاهش یابد ، یا در صورت تشنج طولانی مدت ، تحریم ها علیه تولیدکنندگان خودرو افزایش یابد.
درصورتی که تولیدکنندگان اتومبیل نقصی را پنهان کنند ، کاهش دهند یا به دروغ فاش کنند ، مجازات اضافه می شود و وقتی حتی پس از مشخص شدن نقص نیز یادآوری طولانی مدت انجام می شود ، مجازات افزایش می یابد. علاوه بر این ، برای شروع یک تشنج سریع ، سازنده عدم رعایت استانداردهای ایمنی را قبل از اینکه دولت تحقیق در مورد نقص تولید را آغاز کند ، بررسی می کند تا در صورت تشنج داوطلبانه مجازات (در 50٪) کاهش یابد.

② در صورت مالک ماشین و غیره صدمات جدی به زندگی ، جسم یا اموال وارد شده است ، زیرا تولید کننده خودرو از نقص می داند ، اما آن را پوشش نمی دهد ، جبران خسارت را در 5 برابر خسارت وارده (خسارات کیفری) کاهش می دهد ، مسئولیت پذیرفتن

③ در صورت آتش سوزی مکرر یا آسیب دیدگی شخصی در وسیله نقلیه از همان نوع ، سازنده وسیله نقلیه باید داده های لازم برای بررسی نقص را ارائه دهد. عدم ارسال اطلاعات معیوب تلقی می شود.
اگر مشکوک به نقص باشد ، تولید کننده باید برداشت کند و عدم رعایت آن ممکن است مجازات تاخیر را در پی داشته باشد.
علاوه بر این ، مبنای جدیدی برای درخواست داده ها از تولید کنندگان خودرو ایجاد شد که توسط نماینده تأیید عملکرد (موسسه تحقیقات ایمنی خودرو کره) ارائه می شود و در صورت عدم ارائه داده ها ، جریمه ای (20 میلیون درآمد یا کمتر) اعمال می شود.

④ علاوه بر این ، اگر آتش سوزی ناشی از کارکرد یک وسیله نقلیه معیوب بارها رخ دهد و ممکن است به ایمنی عمومی آسیب جدی برساند ، وزیر زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ممکن است پس از مشورت با کمیساریا آژانس پلیس ملی به منظور امکان پاسخ سریع.

یونگ جین هوان ، مأمور سیاست وسایل نقلیه موتوری در وزارت حمل و نقل ، زمین ، زیرساخت ها و حمل و نقل گفت: “انتظار می رود اجرای این قانون به افزایش حقوق مصرف كننده و اطمینان از ایمنی با انجام اقدامات اصلاحی سریع (یادآوری ها) توسط خودروسازان كمك كند.” “ما به بهبود سیستم فراخوان در آینده ادامه خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *