ایالات متحده شیائومی را در لیست سیاه قرار داد ، اما Aibaba و Baidu را نادیده گرفت جهان

[ad_1]

با این حال ، دولت خارج از دفتر در تلاش است تا رئیس جمهور منتخب جو بایدن را در موقعیت دشواری قرار دهد. سهام گروه شیائومی در 15 ژانویه پس از آنکه دولت ترامپ در تلاش بود تا از گسترش بخش فناوری کشور در لیست سیاه تولید کننده تلفن های هوشمند شماره 2 چین و 10 شرکت دیگر قرار گیرد ، با رکورد 10 درصد کاهش یافت.
لیست سیاه Xiaomi در ایالات متحده اما Aibaba و Baidu را نادیده می گیرد - عکس 1

شیائومی شرکت چینی بعدی است که توسط ایالات متحده مجازات می شود

ایالات متحده بسیاری از شرکت های چینی را به نام امنیت ملی هدف قرار داده است ، اما ممنوعیت استفاده از شیائومی غافلگیر کننده بود. این شرکت مستقر در پکن با تولید گوشی های هوشمند زیبا و جذب کاربران وفادار با هر بار راه اندازی ، رقیب اپل در چین محسوب می شود. این شرکت با شرکت Huawei Technologies رقابت می کند. برای به دست آوردن عنوان شماره 1 در دستگاه های تلفن همراه با نام تجاری چین.
ایالات متحده در لیست سیاه شیائومی قرار دارد ، اما Aibaba و Baidu را نادیده گرفت - عکس 2

آرم China Marine Petroleum Corporation (CNOOC) در یک کنفرانس مطبوعاتی در هنگ کنگ (چین) در تاریخ 23 مارس 2017 نشان داده شد.

وزارت دفاع آمریكا شیائومی را یكی از 9 شركت معرفی كرده كه گفته می شود با ارتش چین ارتباط دارد ، به این معنی كه سرمایه گذاران آمریكایی از خرید اوراق بهادار این شركت منع شده و مجبور به فروش سهام خود هستند. در ماه نوامبر.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *