ایجاد و اجرای یک طرح اجرایی برای ارتقا زنان کشاورز در سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت زراعت ، غذا و امور روستایی “طرح اجرای زنان کشاورز تا سال 2021” را برای ارتقا the حقوق و منافع زنان کشاورز و تقویت توانایی های آنها ایجاد و اجرا می کند.

برنامه توسعه 2021 برای زنان کشاورز ، جزئیات و جدول زمانی را به صورت سالانه برای دستیابی به وظیفه پیشبرد 5 برنامه اصلی برای زنان کشاورز (2025-2021) ، یک سیاست میان مدت و بلند مدت برای ارتقا زنان کشاورز ، مشخص کرده است. فاش خواهد شد تا زنان کشاورز و سازمانهای مرتبط در سایت از طریق وب سایت Plaza به راحتی دسترسی داشته باشند.

برنامه اجرای 2021 شامل چهار استراتژی ، 16 هدف سیاست و 39 هدف دقیق با چشم انداز زندگی شاد ، کار و پناهگاه برای زنان کشاورز از طریق برابری جنسیتی است. 15 وظیفه ، از جمله افتتاح و معرفی معاینات ویژه بهداشتی برای زنان کشاورز ، از امسال افزایش می یابد تا نیازهای مختلف سیاست ها و تغییرات در فضای سیاسی را منعکس کند.

وظایف اصلی برای هر یک از چهار وظیفه استراتژیک به شرح زیر است.

1. تحقق بخشیدن به کشاورزی و مناطق روستایی از همان جنس
در زمینه برابری جنسیتی ، مفاد “برابری جنسیتی” و “ایمنی” به “قانون ارتقا of زنان کشاورز” اضافه شده و ایجاد دپارتمان اختصاص داده شده به زنان کشاورز توسط دولت های محلی تشویق می شود.
علاوه بر این ، تولید آمار تفکیک جنسیتی و توسعه شاخص های برابری جنسیتی ، زمینه را برای سیاست آگاهی جنسیتی فراهم می کند و در اکتبر امسال روز جهانی زنان کشاورز برگزار می شود.

2. افزایش شایستگی های شغلی و اجتماعی
در زمینه ظرفیت سازی ، سیاست های مختلف برای افزایش مشارکت زنان کشاورز در پروژه های توسعه منطقه ای و اقتصاد اجتماعی و افزایش اندازه کارآفرینی و بخش سبک توصیه می شود.
علاوه بر این ، کار شورای م Instسسات آموزشی کشاورزی و روستایی متشکل از م institutionsسسات آموزشی در زمینه کشاورزی ، برای گسترش و بهبود آموزش های تخصصی برای کشاورزان تقویت خواهد شد.

3. از خدمات اجتماعی و فرهنگی لذت ببرید و سلامتی و ایمنی را بهبود ببخشید
با گسترش پشتیبانی از امکانات مراقبت از کودکان که منعکس کننده خصوصیات مناطق روستایی است ، شرایط مراقبت از روستاهای روستایی و ماهیگیری بهبود می یابد و اساس معرفی سیستم بازرسی بهداشتی ویژه برای کشاورزان فراهم می شود.

4. احیای مجدد جوامع روستایی و تشویق نسل های آینده
این هجوم زنان به مناطق روستایی را از طریق پشتیبانی شخصی که ویژگی های هر گروه از زنان ساکن در مناطق روستایی مانند جوانان ، روستاهای پناهندگان و خانواده های چند فرهنگی را در نظر می گیرد ، تشویق می کند.

بر اساس برنامه اجرای سیاست 2021 برای ارتقا زنان کشاورز ، شهرها و استانها نیز قصد دارند طرحی متناسب با وضعیت آنها در ماه فوریه ایجاد کنند.
دستاوردهای آینده توسط وزارت زراعت و غذا از طریق جلسات منظم با نمایندگان مقامات محلی ، سازمان های کشاورزان زن و کارشناسان به طور مداوم کنترل می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *