ایرباس و ایرفرانس در خطر سقوط به دادگاه در یک سانحه هوایی در سال 2009 هستند. | جهان

[ad_1]

در فاجعه سال 2009 ، 228 نفر کشته شدند که پرواز AF447 ، که توسط هواپیمای ایرباس انجام می شد ، به اقیانوس اطلس سقوط کرد. این تصمیم تصمیم 2019 را لغو می کند که هیچ یک از شرکت ها را به دلیل این حادثه تحت پیگرد قرار ندهد.
خانواده های قربانیان از تصمیم جدید استقبال کردند ، اما ایرباس و ایرفرانس اعلام کردند که خواهان تجدیدنظر در بالاترین دادگاه تجدیدنظر فرانسه هستند. ایرباس گفت: “تصمیم تازه منتشر شده دادگاه هیچ یک از یافته های تحقیق را منعکس نمی کند.” ایرفرانس اصرار دارد که “این شرکت هواپیمایی در ریشه این حادثه دلخراش مرتکب جرمی نشده است”.
ایرباس و ایرفرانس در معرض خطر شکایت برای سقوط در سال 2009 هستند - عکس 1

بخشی از هواپیمای ایرباس پس از یک فاجعه سقوط در سال 2009 در دریا حرکت می کند.

پرواز AF447 ایرفرانس ، که از ریودوژانیرو به پاریس در حرکت بود ، در اول ژوئن 2009 سقوط کرد و باعث کشته شدن تمام مسافران و خدمه هواپیما شد. محققان فرانسوی دریافتند که خدمه به دلیل یخ زده بودن سنسورها ، وضعیت را به اشتباه کنترل کرده اند ، زیرا نتیجه آن دما بینی هواپیما بسیار بالا است.
این تصمیم خواسته های جدیدی را در روند هر دو شرکت پذیرفت ، از جمله اتهام ایرفرانس به عدم آموزش خلبانان. و ایرباس را به دست کم گرفتن خطرات مرتبط با سنسورهای سرعت هواپیما متهم کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *