ایستگاه Gwangju بازآفرینی شهری مبتنی بر اقتصادی پیشنهاد جدید “بیل اول”

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] “پروژه بازسازی کارخانه Ullim” که برای “پروژه بازسازی شهری ایستگاه Gwangju” ، که توسط پایتخت Gwangju ایجاد می شود برای ایجاد یک دره شروع برای صنعت فرهنگ خلاق در اطراف ایستگاه Gwangju ، مورد استقبال قرار خواهد گرفت ، مورد استقبال قرار خواهد گرفت ، ساخت و ساز آن را صادقانه با مراسم حفاری آغاز می کند در تاریخ 26 ام.

در مراسم حفاری که در آن روز در محل پروژه نزدیک ایستگاه Gwangju برگزار شد ، فقط حدود 30 نفر ، از جمله شهردار یونگ سئوپ لی ، نماینده مجلس شورای ملی جو O-seop و مقامات سازمان های مرتبط و همچنین ساکنان محلی در مراسم حفاری شرکت کردند ، وضعیت کرونا 19 را در نظر گرفت.

پروژه انتخاب شده در سال 2018 برای استقرار اقتصادی بازآفرینی شهری در ایستگاه Gwangju باید منطقه ایستگاه Gwangju را احیا کند ، جایی که پس از ادغام ایستگاه KTX Songjeong تعداد کاربران و جمعیت شناور به شدت کاهش یافته است. با محتوای ایجاد امکانات اساسی منطقه ای مانند بهبود محیط زیست ، مسکن ، تجارت ، توزیع و تجارت رواج پیدا کرد.

نیروگاه اولیم ، که در حال شروع به کار این زمان است ، پروژه ای برای بازسازی یک ساختمان خاموش با مساحت 542 متر مربع و 4 طبقه زمین است که در نزدیکی ایستگاه Gwangju مورد بی توجهی قرار گرفت و ارزش کل پروژه 2 میلیارد درآمد کسب شده دارد. انتظار می رود که به بهبود رقابت مشاغل کوچک و احیای مجدد صنعت ساخت شهری کمک کند.

با شروع کارخانه اولیم در میان پنج پروژه وانت پروژه احیا شهری جدید ایستگاه گوانجو ، پروژه اصلی ، پروژه ساخت ایستگاه G ، یک مرکز پشتیبانی برای ارتقا promote بنیانگذاران اولیه و بنیانگذاران اولیه به ارزش 35 میلیارد بوی بد و عابر پیاده ایمنی در اطراف ایستگاه Gwangju پیش بینی می شود که ساخت “پروژه های بهبود محیط زیست عابر پیاده” برای سهولت و راحتی در نیمه اول سال آغاز شود.

علاوه بر این ، شهر گوانگژو سال گذشته 168.8 میلیارد سرمایه گذاری در پشت ایستگاه گوانگژو با ارزش کل پروژه 168.8 میلیارد درآمد کسب شده برای “منطقه تظاهرات ملی منطقه نوآوری نوسازی شهری” ، که یکپارچه سازی سبز است ، سرمایه گذاری کرد. ، شرکت های دیجیتال و استارت آپ با گرایش نوآورانه و شرکت های نوآور. این سیستم در منطقه ایستگاه Gwangju ، با جمع آوری یک اکوسیستم پرتابی مقیاس پذیر و سیستماتیک از نوع Gwangju انتخاب شد و در ایجاد ایستگاه Gwangju به عنوان بزرگترین شهر راه اندازی در منطقه Honam ، شتاب بیشتری می گیرد.

علاوه بر پروژه نوسازی شهری به رهبری New Deal و پروژه نمایش ملی محله نوآورانه ، پروژه توسعه جامع با همکاری KORAIL به طور مداوم در فضایی که با جابجایی و جابجایی تاسیسات راه آهن در ایستگاه Gwangju فراهم می شود ، ارتقا می یابد.

شهر Gwangju تا سال 2025 در منطقه ایستگاه Gwangju خواهد بود. پروژه پروژه معامله جدید نوسازی شهری مبتنی بر اقتصاد ▲ منطقه نوآوری برای نوسازی شهری ▲ توسعه مجموعه خصوصی و غیره ، حدود 1.2 تریلیون وون ( هزینه های دولت 25 میلیارد ، هزینه های شهرداری 25 میلیارد ، وزارتخانه های مرتبط 2163 میلیارد ، منطقه نوآوری 168.8 میلیارد ، قصد دارد منطقه ایستگاه گوانجو را به عنوان “بزرگترین مجتمع پرتاب در منطقه هونام” احداث کند ، با 749.3 میلیارد سرمایه گذاری در توسعه مجموعه خصوصی

شهردار لی یونگ سئوپ گفت: “پروژه بازآفرینی شهری ، که به طور گسترده در ایستگاه Gwangju ترویج می شود ، با شروع این مراسم حفاری ، یک پروژه ابتکاری و جسورانه در شهر گوانگژو است که برای احیای مرکز شهر راکد قدیمی و ایجاد یک پایگاه جدید برای رشد در گوانجو “بهمراه پروژه تجدیدپذیر New Deal ، ما پروژه نمایش منطقه نوآوری ایستگاه Gwangju و پروژه توسعه ایستگاه Gwangju را با موفقیت به اتمام می رسانیم تا ایستگاه Gwangju را به بزرگترین مجموعه پرتاب در منطقه Honam تبدیل کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *