ایلون ماسک ، میلیاردر تسلا ، راهی چین می شود جهان

[ad_1]

به گفته رویترز ، تسلا ، پیشگام خودروهای الکتریکی ، می خواهد مدیر طراحی جدیدی را در چین استخدام كند تا وسایل نقلیه طراحی شده برای “مناسب تر” برای میلیاردها نفر ایجاد كند. فرد برگزیده در یک استودیوی تازه ساخت در شانگهای یا پکن کار خواهد کرد.
برای درخواست ، شما باید چند فرهنگی باشید و حداقل 20 سال تجربه در صنعت طراحی خودرو داشته باشید. طبق بسیاری از منابع ، آقای فرانتس فون هولزاهاوزن ، مدیر طراحی جهانی تسلا ، با چندین نامزد مصاحبه کرده است. اما هنوز نه او و نه شرکت در مورد این موضوع توضیحی نداده اند.
ایلون ماسک ، میلیاردر تسلا ، به چین نگاه می کند - عکس 1

مشتریان از ماشین اسپرت چینی تسلا مدل Y (SUV) در نمایشگاه در پکن (چین) بازدید می کنند ، 5 مه

چین بزرگترین بازار خودرو در جهان و همچنین بزرگترین بازار اتومبیل های برقی است. سال گذشته ، ایلون ماسک ، بنیانگذار و میلیاردر تسلا ، گفت که بسیار خوب است اگر آنها می توانند در چین ماشین بسازند ، اما برنامه های ساخت استودیوهای جدید در اینجا نهایی نشده است.
منابع می گویند که تسلا قبل از اقدام هنوز منتظر وضوح بیشتری در جهت روابط ایالات متحده و چین است. هر مدل محصول خاص چینی ارزان تر خواهد بود. پیش از این ، مدیر عامل شرکت ایلان ماسک گفته بود که طی چند سال آینده ، تسلا خودروهایی با قیمت بازار حدود 25000 دلار تولید خواهد کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *