اینچئون جونگ گو ، 2021 ، به صورت جداگانه قیمت زمین ، مطالعه مشخصات زمین و محاسبه قیمت زمین را اعلام کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] اینچئون جونگ گو برای محاسبه قیمت زمین به طور جداگانه اعلام شده از اول ژانویه سال جاری ، زمینی مشخص از 55000 قطعه زمین را انجام می دهد.

این مطالعه در مورد قیمت های فردی زمین عمومی ، که به عنوان معیارهایی برای اعمال مالیات ملی و محلی و هزینه های مختلف استفاده می شود ، مبتنی بر یک مطالعه میدانی است که برای تأیید دقیق عناصر اساسی ویژگی های زمین مانند شرایط استفاده از زمین ، شرایط جاده و تأیید طرح کاربری اراضی ، نقشه های وضعیت قیمت زمین و تصاویر فضایی. این با استفاده از چنین مواردی در ویژگی های هر یک از مناطق منعکس می شود.

مشخصات زمین مورد مطالعه با مشخصات زمین استاندارد مقایسه ای که توسط وزیر زمین ، زیرساخت و حمل و نقل تعیین و اعلام شده مقایسه می شود و ضرب قیمت ها مطابق جدول تصویب محاسبه می شود و جداگانه قیمت زمین برای هر متر مربع اعلام می شود متر محاسبه می شود.

در مورد قیمت محاسبه شده زمین ، نظرات صاحبان زمین از 5 تا 26 آوریل ارائه شد و پس از بررسی صحت قیمت توسط شرکتهای ارزیابی ، تصمیم گیری و در تاریخ 31 ماه مه پس از بحث و گفتگو توسط افشای قیمت املاک و مستغلات Jung-gu اعلام شد کمیته اطلاعات. من این کار را خواهم کرد

یک مقام مسئول در دفتر یونگ گو گفت: “از آنجا که قیمت های زمینی که به صورت عمومی اعلام می شود ارتباط تنگاتنگی با حقوق مالکیت شهروندان دارد ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که بررسی و محاسبه به طور عادلانه انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *