اینچئون در واکنش به دوران پس از تاجگذاری اولین آکادمی خدمات کشوری را در سال 2021 میزبان خواهد بود

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 28 ژانویه ، اینچئون متروپولیتن سیتی اعلام کرد که با دعوت از کوانگ سئوک کیم (موسسه تحقیقات صنعت اقتصادی کره) ، سی و یکمین آکادمی کارمندان دولت اینچئون را برگزار کرده است.

کیم کوانگ سئوک ، مدرس اولین آکادمی کارمندان دولت اینچئون در سال 2021 ، در حال حاضر به عنوان رئیس بخش تحقیقات اقتصادی در موسسه اقتصاد و صنعت کره خدمت می کند و به عنوان عضو یک کمیته مشورتی و یک کمیته بررسی برنامه ریزی برای افراد مختلف فعالیت می کند. وزارتخانه های دولتی

در این سخنرانی با عنوان “چشم اندازهای اقتصادی پس از تاج 2021” ، مقامات شهری در اینچئون یک سخنرانی درباره تغییرات اقتصادی در داخل و خارج از کشور با تمرکز بر روند سال 2021 ، که منجر به تغییرات اقتصادی پس از تاج خواهد شد ، و نحوه ما واکنش نشان دادن

آکادمی خدمات کشوری اینچئون پروژه ای است که به منظور ارائه خدمات بهتر اداری از طریق توسعه صلاحیت کارمندان دولت متناسب با تغییر در محیط اداری ترویج می شود. از سال 2019 تا 2020 30 بار برگزار می شود و افراد مشهور را به عنوان یک موضوع دعوت می کند.

یونگ مونگ جا ، مدیر پرسنل این شهر گفت: “من امیدوارم که این سخنرانی به کارمندان دولت در شهر ما کمک کند تا تغییرات اجتماعی را که کرونا 19 با آن روبرو است درک کنند و به دنبال پاسخ های مختلف سیاسی باشند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *