اینچئون دونگ گو ، جذب 3 نامزد خیابان فرهنگ و هنر Baedari

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] دونگ گو ، اینچئون ، اعلام کرده است که تا 18 هجدهم ماه آینده سه کاندیدای خیابان فرهنگ و هنر Baedari را استخدام خواهد کرد.

این منطقه یک بخش 2.2 کیلومتری Geumchang-dong ، از جمله منطقه Baedari در سال گذشته را به عنوان خیابان فرهنگ و هنر Bedari و در مجموع 30 هنرمند فرهنگی و کارآفرینان آینده با شرکت های تازه تاسیس جدید که می خواهند تا سال 2022 وارد منطقه تعیین شده شوند ، شناسایی کرد. وی از برنامه هایی برای حمایت از فعالیت های خلاقانه و کارآفرینانه مانند بازسازی در داخل و خارج ساختمان و حمایت از اجاره خبر داد. طبق این طرح ، گو سال گذشته هشت نفر را از طریق یک پیشنهاد عمومی انتخاب کرد و توسعه مجدد فروشگاه در حال جابجایی است.

شرکتهای نوپای منتخب می توانند حداکثر 15 میلیون درآمد کسب شده در 80٪ هزینه های بهسازی ساختمان ساختمان و حداکثر 6 میلیون درآمد سالانه در مدت 3 سال در 80٪ اجاره ماهانه دریافت کنند. علاوه بر این ، حداکثر 10 میلیون درآمد نیز به جوانان زیر 39 سال و بازرگانان چند فرهنگی در 60 درصد هزینه داخلی بازسازی ارائه می شود.

مهلت ارسال این مرحله سوم مسابقه تا روز هجدهم ماه بعد است و می توانید به اطلاعیه مربوطه در بخش “اعلان اعلان” در وب سایت قدیمی مراجعه کرده و اسناد مربوطه را ارائه دهید. این ناحیه قصد دارد با بررسی اسناد و ارائه پیشنهادات ، حدود 10 نامزد را انتخاب کند.

هئو یینگ-هوان ، رهبر دونگ گو ، گفت: “برای بازآفرینی جلال قدیمی دونگ گو ، ما به طور مداوم سیاست های مختلف احیای مانند ساخت مهمان خانه گالری Baedari ، گشت و گذار در تاریخ و مفسران فرهنگ و گالری راه. “با کمک به آنها ، امیدوارم منطقه بیداری مملو از رایحه های غنی و انواع فرهنگ و هنر شود. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *