اینچئون سیتی یک رژیم غذایی سالم تهیه می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] اینچئون متروپولیتن سیتی در مرکز فناوری کشاورزی اینچئون متروپولیتن اعلام کرد که در مجموع 50 میلیون درآمد کسب شده برای دو منظور برای پروژه آزمایشی “کشاورزی غذایی ، مزرعه آموزش برای ترویج” برای تغذیه سالم فراهم می کند.

Farm Farm Learning Promotion Farm پروژه جدیدی است که برای افزایش مصرف محصولات کشاورزی محلی از طریق گسترش ارزش مواد مغذی و ارزش افزوده در مناطق روستایی و احیای اقتصاد کند روستایی طراحی شده است. ما در حال اجرای طرحی برای سرگرمی و لذت بردن از مردم و تحریک روشهای غذایی سالم هستیم.

محتوای این پروژه ایجاد یک فضای پخت و پز با استفاده از مواد مستقیمی است که از باغ غذا جمع آوری شده است ، کار بر روی یک برنامه تجربه ، از جمله تجربه کشاورزی ، آموزش طعم و استفاده از پخت و پز ، و همچنین تحقیق در مورد مواد غذایی محلی و سنتی و توسعه غذا و تجربه در کشاورزی با استفاده از آنها. .

هدف از طرح آزمایشی باید هم محل کار و هم آدرس مربوط به حوزه قضایی باشد و باید کشاورزان (به استثنای Ganghwa-gun و Ongjin-gun) باشند که قبل از اعلام پروژه در Incheon مشغول کشاورزی بودند. مدت زمان درخواست از 11 تا 25 ژانویه 2021 از ساعت 9:00 تا 18:00 (به استثنای آخر هفته ها و تعطیلات) است و می توانید از طریق مراجعه ، پست الکترونیکی یا ایمیل اقدام کنید.

قرار است انتخاب نهایی هدف پروژه پس از مطالعه و بحث میدانی توسط شورای تعاون صنعت کشاورزی در ماه فوریه تأیید شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *