اینچئون یونگسو-گو متروپولیتن سیتی ، پروژه پیگیری فکری منطقه 1 چونگک ارائه آنلاین از یک مقیم

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] یونسو گو از اینچئون متروپولیتن سیتی ، تحت بخش 7 قانون تحقیقات ویژه فکری برای پیشبرد پروژه تحقیق مجدد کاداستر منطقه چونگهاک برای جلوگیری از گسترش تاج 19 ، به صورت آنلاین و غیر حضوری به ساکنان ارائه داد.

پروژه بررسی مجدد کاداستر Cheonghak 1 که تا پایان سال جاری انجام می شود ، ثبت 140 نظرسنجی کاداستر را که با وضعیت واقعی زمین مطابقت ندارد ، برای 140 قطعه (16 29163) در منطقه Cheonghak-dong 3 اصلاح می کند.

برای جلسات توجیهی آنلاین ، گو ویدیویی را برای “نشست آنلاین 2021 ساکنان منطقه تحقیق فکری Cheonghak 1” تهیه کرد که حاوی توضیحات جامعی از پروژه تحقیقات کاداستر و یک فیلم بدون سرنشین در نزدیکی منطقه پروژه است و آن را در کانال یونسو – YouTube ثبت کرده است.

علاوه بر این ، راهنمای آنلاین جلسات اطلاعاتی افراد محلی از قبل از طریق پست برای صاحبان زمین ارسال شده بود تا ساکنان بتوانند با استفاده از آدرس وب سایت و کد QR خود به راحتی به فیلم های مرتبط در YouTube دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر فیلم توجیهی محلی ، یک فیلم پرسش و پاسخ برای رفع حس کنجکاوی ساکنان با استفاده از فناوری دوربین 360 VR که این روزها در شبکه های اجتماعی محبوب است ، ایجاد و ارسال شد.

این یک تجربه واقع گرایانه را فراهم می کند ، گویی ساکنان مستقیماً به توضیحات سایت گوش می دهند ، سوالات و سوالات مورد انتظار در جلسه اطلاعات موجود ساکنان را با دوربین 360 VR ثبت می کنند.

یک کارمند سابق گفت: “ماندن در اینترنت به دلیل نگرانی در مورد شیوع کرونا 19 اجتناب ناپذیر است ، اما کسانی که در استفاده از اینترنت مشکل دارند به طور جداگانه به آنها اطلاع داده می شوند.” “برای پیشبرد روان پروژه تحقیق فکری ، بیشترین – کمتر از 2/3 صاحبان زمین ضروری است. ما خواستار مشارکت فعال و علاقه شما هستیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *