ایک هیون کوون ، رئیس شهرستان بوآن ، در چالش گسترش رانت های خوب شرکت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 25 ام ، ایوان هیون فرماندار شهرستان بوآن کوون در کمپین Good Rent Spread Challenge برای صاحبان مشاغل کوچک که با Corona 19 دست و پنجه نرم می کنند شرکت کرد.

در حال حاضر ، دولت محلی اصلی ، که متعلق به هیئت مدیره شهردار و دفتر منطقه است ، یک کمپین اجاره ای چالش برانگیز را برای غلبه بر بحران اقتصادی ناشی از کرونا 19 انجام می دهد.

در این روز ، Gunner Kwon Ik-hyun با ایجاد پیامی با عنوان “لطفاً به کار استخدام خوب بپیوندید” چالش را ادامه داد تا جو مشارکت داوطلبانه نظامی در کار خوب استخدام را ایجاد کند.

Launcher Kwon Ik-hyun گفت: “راه اندازی یک کمپین اجاره ای چالش برانگیز با تمرکز بر دولت های محلی کلیدی در سراسر کشور کمک بزرگی برای غلبه بر بحران اقتصادی کرونا 19 خواهد کرد.” “حرکت خوب اجاره مفید است و برای صاحبان مشاغل کوچک ، مستقل و مستاجر ، این یک پایه عالی برای عبور از 19 سال و ایجاد یک فرهنگ محلی برنده خواهد بود.

از طرف دیگر ، دولت در نظر دارد اعتبارات مالیاتی حداکثر 70٪ از کاهش 2021 را برای صاحبان خانه خوب که اجاره خانه خود را کاهش داده اند فراهم کند و از اقدامات مانند کاهش بار اجاره املاک به موسسات دولتی و عمومی ، از جمله مالکان خوب در مشاغل مشمول وام مشاغل کوچک اجرا خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *