بازار شلوار اولجین اکنون بصورت آنلاین خرید می کند!

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] بازار Uljin Bagge ، یک بازار سنتی نماینده در Uljin-gun ، هم اکنون از طریق مرکز خرید آنلاین Bage Mall.com در خانه یافت می شود.

Bage Mall.com محصولات تازه و ارزان قیمت عرضه شده در بازار واقعی مانند ماهی خشک ، غذاهای دریایی ، میوه ، غذاهای فرعی ، کیک برنج و غلات را ارائه می دهد. به طور خاص ، شما می توانید به راحتی به غذاهای محلی مانند Uljin Gopo Dolmiyeok و Uljin Snow Crab دسترسی پیدا کنید.

Bage Mall.com حمل و نقل رایگان را برای ساکنان Ulin فراهم می کند و در همان روز هنگام سفارش قبل از ساعت 3 بعد از ظهر دریافت می شود و مشتریان عالی که اغلب از آن استفاده می کنند نیز مزایای مختلفی مانند حمل و نقل رایگان و هدایای رایگان را بدون توجه به منطقه ارائه می دهند.

همچنین ، حوادث اطلاعات مختلف ، از جمله رویدادها ، به طور فعال از طریق Kakao Talk Plus Friends (بازار Uljin Bagge) منتقل می شود و می توانید از طریق وب سایت دفتر Uljin County به Bage Mall.com دسترسی پیدا کنید.

Gungeul Jeon Chan-geol مزایای زیادی را درخواست کرد و گفت: “امیدوارم با خرید غذاهای مخصوص محلی و سوغاتی های محلی که به صورت آنلاین پرورش داده شده اند ، فضای شهر خود را در خانه احساس کنید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *