بازار عمده فروشی عمومی در شهر بوسان عصر 1 تریلیون بوی بد در تعداد معاملات را باز می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر بوسان اعلام کرد که در سال 2020 معامله با میوه و سبزیجات در بازارهای عمده فروشی عمومی Eomgung و Banyeo به 10145 میلیارد KRW رسیده است.

عملکرد بازار 523.5 میلیارد KRW ، 365.052 تن در بازار عمده فروشی کشاورزی امگونگ ، 490.9 میلیارد KRW در بازار کشاورزی Banyeo و 258.080 تن است.

بازارهای عمده فروشی عمومی Eomgung و Banyeo برای محصولات کشاورزی در سال 1993 و 2000 افتتاح شد ، بیش از 80 درصد تقاضای شهروندان برای میوه و سبزیجات (سبزیجات ، میوه ها) را تأمین می کند و نقشی اساسی در توزیع محصولات کشاورزی در منطقه بوسان دارد. ، کمک به تثبیت قیمت محصولات کشاورزی.

در سال 2017 ، بازده ترکیبی معاملات گل بیش از 1 تریلیون وون بود ، اما سال گذشته این اولین بار بود که فقط در معاملات میوه و سبزیجات به 1 تریلیون وون رسید.

این یک افزایش شش برابری در مقدار معاملات 174.7 میلیارد KRW در سال 1994 است ، اولین سال از افتتاح بازار عمده فروشی عمومی در بوسان. سال گذشته ، علیرغم یک فصل بارندگی و امواج گرمائی بی سابقه ، محصولات ضعیف بودند ، اما افزایش قیمت محصولات کشاورزی و افزایش ترجیحات میوه های با کیفیت بالا مانند Shine Muscat در پاسخ به تغییر در ترجیحات مصرف کننده ، تأثیر زیادی داشت.

بوسان قصد دارد با بهبود امکانات و محیط زیست و تقویت بیشتر فعالیت ها برای جذب محصولات عالی کشاورزی ، تلاش بیشتری در جهت تهیه محصولات کشاورزی مورد نظر شهروندان و غذای خوشمزه و ایمن انجام دهد تا در استفاده از آنها هیچ گونه مشکلی ایجاد نشود. بازار عمده فروشی محصولات کشاورزی امسال.

بیون سونگ وان ، سرپرست شهرداری بوسان ، گفت: “دو بازار عمده فروشی در حال تاسیسات قدیمی هستند که بیش از 20 سال پس از افتتاح گذشته است و بسیاری از مشکلات مانند کمبود پارکینگ وجود دارد.” ما ساخت یک مرکز مدرن را که امکان خرید یک مرحله ای را فراهم می کند تشویق می کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *