بازار عمده فروشی غربی با Gwangju Metropolitan City ، پشتیبانی از راحتی شهروندان در آماده سازی برای تعطیلات

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بازار عمده فروشی غربی محصولات کشاورزی و ماهیگیری در گوانجو برای حمایت از راحتی شهروندان قبل از تعطیلات سال نو میلادی در تلاش است.

بازار عمده فروشی غربی محصولات کشاورزی و دریایی بزرگترین مرکز توزیع محصولات کشاورزی و دریایی در هونام است و به طور متوسط ​​10 هزار نفر در روز از آن استفاده می کنند. به ویژه در تعطیلات رسمی روزانه بیش از 2000 وسیله نقلیه به دلیل افزایش محصولات کشاورزی حامل وسایل نقلیه لجستیکی و مراجعه به مشتریان ، روزانه وارد و خارج می شوند که این امر مشکلاتی از قبیل مشکلات پارکینگ را ایجاد می کند.

بر این اساس ، از 28 تا 10 فوریه ، ما بررسی خواهیم کرد که آیا راهنمای دستور پارکینگ ، از بین بردن گسترش محصولات زراعی و شیلاتی بد ، نشان نادرست مبدا و مطابقت با مقررات پیشگیری از COVID-19.

در حال حاضر 1130 جای پارک برای محصولات کشاورزی و دریایی در بازار عمده فروشی غربی وجود دارد که پارک همزمان بسیاری از وسایل نقلیه را دشوار می کند. بر این اساس ، 8 کارمند مدیریت پارکینگ به همراه کارکنان عمده فروشی شرکت استخدام خواهند شد.

علاوه بر این ، به منظور ارائه محصولات ایمن کشاورزی و شیلاتی ، می توان با سازماندهی و فعالیت 12 گروه از 3 گروه و 12 عضو تیم کنترل سفارش توزیع ، محصولات کشاورزی و ماهیگیری ایمن را توزیع کرد ، به عنوان یک نشانه تقویت کننده برای از بین بردن گسترش محصولات معیوب کشاورزی و ماهیگیری و نشانه های کاذب مبدا.

علاوه بر این ، برای اطمینان از عرضه و تحویل پایدار محصولات کشاورزی و دریایی ، حراج هر یکشنبه بسته می شود ، اما قرار است حراج در روزهای یکشنبه ، 7 فوریه ، آماده شود تا اوج فصل تعطیلات سال جدید قمری باشد.

Nam Taek-song ، رئیس خدمات مدیریت بازار عمده فروشی محصولات کشاورزی و شیلات غربی ، گفت: “ما اقدامات لازم را برای ایجاد ثبات در تقاضا و عرضه محصولات کشاورزی و ماهیگیری برای تعطیلات سال نو قمری و جلوگیری از شیوع عفونت کرونا 19 ایجاد خواهیم کرد. ، ما برای رعایت قوانین قرنطینه ، مانند ماسک زدن برای کارگران ، چک های هدف گیری روزانه را انجام خواهیم داد تا شهروندان بتوانند با خیال راحت از بازار استفاده کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *