بازداشتگاه شرقی سئول بر عفونت جمعی COVID-19 غلبه کرده و عادی سازی را ارتقا می بخشد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در طی یک نبرد دشوار بر سر عفونت جمعی COVID-19 ، رژه برای کمک های مالی بالغ بر 275 میلیون وون ، از جمله تنقلات و مواد قرنطینه ، در یک بازداشتگاه در شرق سئول برگزار شد.

کالاهای اهدایی نیز به زندانیان محلی و زندانیان محلی در بازداشتگاه شرقی ، واقع در زندان Gyeongsangbuk-do شمال ، زندان Gangwon North و زندان Daegu تازه ساخته شده تحویل داده شد ، و با حفظ سلامت زندانیان و رفع اضطراب به غلبه بر کرونا 19 کمک کرد. .

در اولین روز انتصاب خود ، وزیر دادگستری پارک بومی روز پنجشنبه 28 ژانویه از بازداشتگاه شرقی سئول بازدید کرد و گزارشی از وضعیت قرنطینه دریافت کرد و گفت: “من از علاقه گرم و حمایت گسترده مردم از بازداشت شدگان تاج 19. “من همچنین خیانت کردم.

در بازداشتگاه در شرق سئول از 24 ژانویه ، همه کارمندان برای عادی سازی کار موسسه همه تلاش خود را می کنند ، زیرا در معاینات کامل کارمندان و زندانیان دیگر افراد آلوده پیدا نشد.

بعد از شیوع COVID-19 ، جعبه های ناهار تهیه شد و زندانیان زیادی بودند که از غذا شکایت داشتند زیرا قادر به خوردن گرم غذا نبودند و اولویت اصلی کار آشپزخانه زندانیان بود برنج و سوپ داغ بخور

علاوه بر عملکرد طبیعی آشپزخانه زندانی ، برای جلوگیری از عفونت بیشتر ، در حال حاضر زندانیان کاملاً جدا ، لغو و محکوم منفی شده ، درمان اساسی مانند ورزش ، استحمام و مصاحبه را از سر می گیریم و رویه های سیستم قضایی مانند عادی سازی می کنیم. بازرسی ، تحقیق و دادرسی ، و اقداماتی مانند بازگشت زندانیان پراکنده برای کنترل تراکم محل اسکان نیز به نوبه خود برنامه ریزی شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *