بازداشت یک مظنون دومینیکن که دانش آموزان ویتنامی را در ژاپن کشت جهان

[ad_1]

در همین حال ، خبرگزاری ژاپنی MBS به نقل از پلیس اعلام کرد که مظنون کروز کابررا برایان آلبرتو ، 26 ساله ، ملیت دومینیکن است. مشخص است که این شخص آدرس دائمی ندارد.

بازداشت یک مظنون دومینیکن که دانش آموزان خارجی ویتنامی را در ژاپن کشته بود - عکس 1

قتل دانش آموزان ویتنامی در هوشی مین اوزاکا

آلبرتو پس از ارتکاب جنایت از محل متواری شد. بر اساس تصاویر دوربین های امنیتی و همچنین شهادت شاهدان ، اداره پلیس شهر. اوزاکا مظنون را در هتلی برای اقامت در استان نیشیناری دستگیر کرده است. آلبرتو همچنین مظنون به مهاجرت غیرقانونی است.
پلیس در حال بررسی انگیزه این جنایت است. این حادثه در 2 آگوست رخ داد. قربانی ، T.Đ.TA (22 ساله ، از شهر هایفونگ) ، توسط آلبرتو مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به رودخانه در منطقه مینامی ، واقع در امتداد رودخانه دوتونبوری (اوزاکا) رانده شد.

اگرچه بلافاصله پس از اطلاع به پلیس ، نیروهای پلیس و آتش نشانی در محل حاضر شدند ، اما مصدوم زنده نماند. ویدئوی این حادثه در روزهای گذشته سروصدای زیادی در بین مردم ایجاد کرده است.

به گفته MBS ، قربانی و مظنون با چند نفر دیگر در نزدیکی محل جنایت مشروب می نوشیدند ، که منجر به درگیری شد.

دستگیری یک مظنون دومینیکن که دانش آموزان خارجی ویتنامی را در ژاپن کشته بود - عکس 2

قربانی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به رودخانه رانده شد.

به گفته خانم Le Thi Thu Thu Hang ، سخنگوی وزارت امور خارجه ، سرکنسولگری ویتنام در اوساکا با خانواده قربانی تماس گرفت ، اطلاعات اولیه را ارائه کرد و تسلیت گفت. در عین حال ، سرکنسولگری به نظارت بر اطلاعات و حمایت خانواده در امور پس از مرگ ادامه می دهد.

هانگ همچنین گفت که وزارت امور خارجه به سرکنسولگری ویتنام در اوزاکا دستور داده است که نظارت و هماهنگی دقیق را ادامه دهد و از طرف ژاپنی خواسته است که فوراً تحقیق کرده و عامل جنایت را به دست عدالت برساند و اقدامات لازم برای حفاظت مدنی را اجرا کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.