بازرسی برای ایمنی بنادر و پایانه های اتوبوس در آماده سازی برای تعطیلات سال نو قمری

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] استان ویژه خودگردان ججو اعلام کرد که بررسی های امنیتی را در ترمینال مسافربری بندر و پایانه اتوبوس بین شهری انجام می دهد ، که اغلب توسط بازدید کنندگان و گردشگران برای آماده سازی برای تعطیلات سال جدید قمری مورد استفاده قرار می گیرد.

در مجموع 5 هدف بازرسی وجود دارد ، از جمله 3 ترمینال مسافری بندر و 2 ترمینال اتوبوس بین شهری ، و بازرسی های ایمنی از 2 فوریه به مدت 4 روز برنامه ریزی شده است.

این بازرسی یک تیم بازرسی با خدمات آتش نشانی ، شرکت ایمنی الکتریکی و شرکت ایمنی گاز برای وضعیت کلی مدیریت ایمنی تشکیل می دهد و عناصر بازرسی را برای هر زمینه بررسی می کند و بلافاصله قبل از تعطیلات سال جدید قمری قصد دارد مسائل را بهبود بخشد.

در صورت وقوع آتش سوزی ، بررسی های اصلی برای هر زمینه عبارتند از: تعطیلات سال نو امن را برای شهروندان ارسال کنید.

علاوه بر این ، برای ترمینال مسافری بندر ، که انتظار می رود بسیاری از مراجعین و گردشگران را به خود جلب کند ، با بررسی پیروی از روشهای خاص ورود و قوانین قرنطینه ، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش منطقه به دلیل هجوم کرونا 19 انجام خواهیم داد.

مسئول سیاست نوآوری در ارتباطات ، کیم سونگ چول گفت: “ما همه تلاش ممکن را برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 و از بین بردن عوامل خطر از قبل با فعالیت های غربالگری پیشگیرانه انجام خواهیم داد تا ساکنان و گردشگران بتوانند تعطیلات سال جدید قمری را ایمن سپری کنند. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *