بازرسی در محل بندر Eomtae ، Bonghwa-gun ، سد Bonghwa و توسعه آب روستایی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 3 فوریه ، فرماندار شهرستان Bonghwa-gun Eom Tae-hang سایت ساخت سد Bonghwa در Seobyeok-ri ، Chunyang-myeon و سایت پروژه چند منظوره توسعه آب روستایی در Seobyeok District (Geumdang-gol) را افتتاح کرد و جریان را بررسی کرد سایت.

منطقه Seobyeok-ri ، Chunyang-myeon ، منطقه ای است که هر ساله خسارات ناشی از سیل و خشکسالی رخ می دهد. به ویژه ، این مکان 14 نفر در آن جان خود را از دست داده اند و اخیراً خسارت مالی 91.9 میلیارد دلاری حاصل شده است. باران مانند 2008

سد بونگوا ، یک سد سنگی با روکش مرکزی با طول 41.5 متر ، طول 266 متر ، با ظرفیت ذخیره سازی 3.1 میلیون تن ، اولین بار در کشور است که در Volnocheon در Edangri ، Chunyang – myeon به رهبری دولتهای محلی ، با ارزش کل پروژه 49.9 میلیارد درآمد (90٪ هزینه ملی ، 10٪ هزینه محلی). در سال 2024 به بهره برداری رسیده و تکمیل خواهد شد و در حال حاضر 34٪ از فرآیند ، از جمله تکمیل خرید زمین و ارائه بای پس را نشان می دهد.

علاوه بر این ، سد Geumdanggol ، که یک پروژه چند منظوره توسعه آب روستایی در منطقه Seobyeok است ، 184 متر طول و 49 متر ارتفاع ، با ظرفیت ذخیره سازی کل 1279،000㎥ ، و ارزش کل پروژه 44.8 میلیارد وون ادامه خواهد داشت با هزینه عمومی دولت

هنگامی که پروژه ساخت سد Bonghwa و پروژه توسعه چند منظوره آب روستایی در منطقه Seobyeok به پایان رسید ، مناطق Seobyeok-ri ، مرکز شهر ری و Aedang-ri ، Chunyang-myeon نه تنها باعث بهبود آب زنده و محیط کشاورزی توسط خشکسالی و سیلاب را کنترل می کند ، اما همچنین آب زنده موجود در باغستان ملی باکدوداگان و آنگوکچئون را در پایین دست تأمین می کند. انتظار می رود که به طور قابل توجهی در بهبود محیط زیست محیطی رودخانه ها با یک منبع آب پایدار برای نگهداری کمک کند.

علاوه بر این ، برای حمایت از عملکردهای گردشگری درختکاری ملی Baekdu-daegan و مرکز جنگل ملی جوانان ، که برای بازدید از سایت های توسعه زیرساخت های گردشگری در اطراف درختستان ملی Baekdu-daegan نسبتاً کافی نیست ، زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذاری مانند تجاری ، اقامتی و امکانات ماجراجویی 10 هکتار. ما دستور دادیم فوراً از امکانات زیرساختهای گردشگری برای اسکان و پایگاههای مجهز به امکاناتی مانند کمپینگ و تجربه استفاده کنیم.

ایوم تائه هانگ ، فرماندار شهرستان بونگوا ، گفت: “برای مقابله با بلایا و تأمین آب برای حمایت از رودخانه ناكدونگ ، و همچنین برای بهبود محیط كشاورزی و آبیاری سایت های بزرگی مانند درختستان ملی Baekdudaegan ، كه به سرعت در حال گسترش است. به عنوان یک مرکز توریستی جدید و پشتیبانی از این امکانات برای تبدیل شدن به یک مقصد جدید گردشگری در بونگوا. او خواستار اعدام روان شد تا بتواند به جلو پرش کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.