بازسازی مرکز معلولین Hoengseong-gun

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Hoengseong-gun “بازسازی مرکز معلولین” را به عنوان تمرکز بر رفاه حال افراد معلول در سال 2021 انجام خواهد داد.

مرکز افراد دارای معلولیت ، که در مارس 2011 در Euphari ، Hoengseong-eup افتتاح شد ، توسط تسهیلات و سازمان هایی مانند کارگاه Hanwoori ، انجمن ناشنوایان ، انجمن معلولین بینایی و انجمن معلولین اداره می شود و مدیریت می کند برنامه های مختلف برای گسترش مشارکت اجتماعی افراد معلول ، مانند توانبخشی و استقلال افراد معلول.

مرکز معلولین بر اساس نوع معلولیت توسط تسهیلات و گروههای مختلفی اشغال می شود ، به طوری که متوسط ​​تعداد کاربران در روز به حدود 100 نفر می رسد ، اما این یک فضای باریک است ، که ناراحتی زیادی برای معلولان ایجاد می کند.

بر این اساس ، Hoengseong-gun قصد دارد با سرمایه گذاری 700 میلیون در پروژه های بهبود رفاه افراد معلول با انجام نوسازی های داخلی و خارجی ، مانند گسترش دفاتر و اتاق های برنامه ، به معلولیت افراد معلول بپردازد.

در همین حال ، هنگامی که مرمت و بازسازی مرکز معلولان در حدود ژوئن 2021 به پایان رسید ، کارگاه Hanwoori برای ارائه خدمات توانبخشی حرفه ای حرفه ای به یک ساختمان جدید ساخته شده در Hakgok-ri ، Hoengseong-eup منتقل می شود.

علاوه بر این ، انجمن والدین معلول و انجمن کمک های اجتماعی افراد دارای معلولیت ذهنی اخیراً به مرکز معلولان نقل مکان کرده اند تا خدمات جامع کمک های اجتماعی معلولان را ارائه دهند.

Hoengseong-gun انتظار دارد كه با فراهم كردن فضاهایی نه تنها برای رفع ناراحتی هنگام استفاده ، بلكه همچنین با برنامه های شخصی سازی شده برای هر نوع معلولیت از طریق بازسازی ، بتواند اثر بهبود استقلال و ظرفیت اجتماعی افراد معلول را فراهم كند.

یون سوک یون ، رئیس دپارتمان کمک های اجتماعی برای خوشبختی گفت: “ما به طور مداوم یک پروژه بازسازی را ترویج خواهیم کرد تا افراد معلول که از مرکز معلولان استفاده می کنند بتوانند خدمات شخصی را در یک فضای راحت دریافت کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *