بازسازی پل قدیمی Goeup با سرمایه گذاری 8 میلیارد دلاری در Sancheong-gun آغاز شده است

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] سانچئونگ-گون در تاریخ 21 اعلام کرد که با سرمایه گذاری 8 میلیارد درآمد کسب شده ، از جمله هزینه های دولت ، برای پروژه بازسازی پل قدیمی ، که طرحی بود که مدتها در انتظار ساکنان Saengcho-miyon بود ، ساخت خود را آغاز می کند.

پل Goeup پل ارتباطی بین بزرگراه های Daejeon و Tongyeong در Saengcho-myeon است که در سال 1988 تکمیل شده است. این پل بیش از 30 سال است که نصب شده است و بار حمل و نقل آن کم و باریک است و باعث ایجاد ناراحتی برای ساکنان می شود.

در حال حاضر ، پل Goeup 7.0 متر عرض دارد و دارای دو خط است. از آنجا که به عنوان پل کلاس 2 نصب شده است ، ظرفیت بارگیری آن فقط 32 تن است. به همین دلیل سوار شدن به یک کامیون بزرگ از محل Saengcho-mieon تا محل اتصال Saengcho در جاده ملی 3 و IC Saengcho در بزرگراه Daejeon-Tongyeong غیرممکن است.

به طور خاص ، با اتصال بزرگراه ها و بزرگراه های ملی ، تردد در وسایل نقلیه بزرگ در حال افزایش است و با طرح مسائل ایمنی ، مردم محلی را در معرض خطر تصادف قرار می دهد.

برای بهبود این مورد ، Sancheong-gun از سال 2018 پروژه مفصلی را آغاز کرده و ساخت آن امسال آغاز می شود. پیش بینی می شود ساخت و ساز تا پایان سال 2023 به پایان برسد و هزینه کل پروژه 8 میلیارد وون (7.52 میلیارد هزینه ملی و 480 میلیون هزینه محلی بدست آمده) هزینه می شود.

پروژه بازسازی پل Goeup در ارتباط با پارک بین المللی مجسمه سازی Saengcho ، که به عنوان یک منبع جدید گردشگری در منطقه مانند جشنواره چمن گل در حال ظهور است ، تبلیغ می شود.

این شهرستان قصد دارد عرض جاده پل Goeup را از 7 متر موجود به 12 متر افزایش دهد تا پیاده روها ، ماشین آلات كشاورزی و مسیرهای دوچرخه سواری ایجاد كند تا مردم محلی به پارک بین المللی مجسمه سازی Saengcho و محل Saengcho-myeon دسترسی آسان داشته باشند.

علاوه بر این ، از آنجا که ارتفاع پل در جاده مرمت شده از جاده موجود بیشتر است ، جاده اتصال از 300 متر به 425 متر افزایش می یابد ، بنابراین در رفت و آمد وسایل نقلیه مزاحمتی ایجاد نمی شود.

این شهرستان انتظار دارد که وقتی عملیات ساخت بخش Sinwon-Saengcho در جاده ملی 1034 که هم اکنون در دست ساخت است ، به اتمام برسد ، این امر تأثیر مثبتی در بهبود جریان ترافیک اطراف منطقه و احیای مجدد اقتصاد محلی خواهد داشت ، همراه با بازسازی پل امید.

یک مقام نظامی گفت: “دبیرستان تازه ساخته شده نه تنها ارتباط ترافیکی بین پارک بین المللی مجسمه سازی Saengcho و بزرگراه را که اخیراً بسیاری از افراد در بهار از آن بازدید می کنند ، تسهیل می کند ، بلکه به کاهش خطر تصادفات نیز کمک می کند. ما سعی خواهیم کرد که آن را در اسرع وقت به پایان برسانیم تا ناراحتی شرکت را به حداقل برسانیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *