“بازگشت به زندگی روزمره” با تاج 19 در Cheorwon-gun آغاز می شود

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] از ماه مارس ، Cheorwon-gun واکسیناسیون 38000 نفر از مردم محلی را برای بازگشت به برنامه روزانه خود در هدف جدید نظامی ، تاج 19 آغاز می کند. ارتش مصمم است با تکمیل سطح واکسیناسیون تمام قدرت اداری را برای ایجاد مصونیت جمعی بسیج کند. از 70٪ به پایان ماه نوامبر و اجازه دهید هر روز بدون ماسک استفاده کنید. به همین منظور ، تیم Cheorwon-gun нас ، تیم ارتقاotion واکسیناسیون موقت در 5 تیم تشکیل شد و انجمن پزشکی Cheorwon-gun به عنوان یک شورای منطقه ای شرکت خواهد کرد.

طبق گفته Cheorwon-gun در تاریخ 3 ، واکسیناسیون تاج 19 با شخصی که برای اولین واکسیناسیون در ماه آینده توصیه می شود آغاز می شود و با کل جمعیت 44،699 ، 38108 نفر ، به استثنای 6253 نفر زیر 18 سال و 338 زن باردار واکسیناسیون کرونا 19 ible واکسیناسیون کرونا 19 is با فضای کافی برای واکسیناسیون در مقیاس بزرگ و فاصله از زندگی در مرکز گاتبال بال گالمال نصب شده و قابل استفاده است.

علاوه بر ایجاد مرکز واکسیناسیون ، یک فریزر برودتی (-75 درجه سانتیگراد ± 15 درجه سانتیگراد) برای ذخیره سازی Pfizer ، Moder یا واکسن ها ، و همچنین یک دکتر برای پیش تلقیح ، یک پرستار واکسیناسیون و نظارت ، تأیید اهداف واکسیناسیون ، مدیریت افراد منتظر و وارد کردن داده ها. آموزش قبلی و آموزش ساختگی برای کارکنان ایمنی اداری ارائه می شود و واکسیناسیون با اولویت اصلی با ایمنی انجام می شود.

این واکسن با رزرو قبلی کار می کند. این به منظور به حداقل رساندن مقدار واکسن دور انداخته شده است ، زیرا یک ویال برای 5 نفر برای واکسن Pfizer و 10 برای AstraZeneca است و باید ظرف 6 ساعت پس از باز شدن تلقیح شود. علاوه بر این ، Pfizer باید هر 21 روز دو بار و AstraZeneca دو بار هر 28 روز داده شود. بیماران با تب 37.5 ℃ یا بالاتر در روز واکسیناسیون که مشکوک به آلودگی به کرونا 19 هستند و کسانی که قرنطینه نشده اند از واکسیناسیون مستثنی هستند. با این حال ، اگر در روز واکسیناسیون ناهنجاری در شرایط سلامتی مانند تب (37 5/37) وجود داشته باشد ، می توان به تشخیص زن باردار واکسیناسیون را به تعویق انداخت.

اولویت های واکسیناسیون شامل کارگران در بیمارستان های بیماران جدی با COVID-19 طبقه بندی شده به عنوان خطرناک ترین اهداف ، همچنین ساکنان و کارگران در بیمارستان های پرستاری و پرستاران و همچنین اولین پاسخ دهندگان تاج است. واکسیناسیون از ماه جولای برای ساکنان آغاز می شود و مراکز واکسیناسیون ، مراکز بهداشت عمومی ، شعب بهداشتی و م institutionsسسات پزشکی ارسال شده توسط Crown 19 می توانند واکسن بزنند. “تیم واکسیناسیون ویزیت” در مراکز مراقبت های اجتماعی برای افراد مسن و افرادی که از تحرک کمتری برخوردار هستند برای انجام ویزیت های واکسیناسیون تشکیل شده است.

Cheorwon-gun قصد دارد قبل و بعد از مدیریت تمام تلاش خود را برای غلبه بر بی میلی و ترس مردم محلی در مورد واکسیناسیون کرونا 19 انجام دهد. بر این اساس ، مرکز بهداشت Cheorwon-gun در پذیرش برای عوارض جانبی و جبران خسارت پس از واکسیناسیون کار می کند. در صورت ادعای خسارت ، اگر پیوند علیت مطابق با بحث Committee کمیته تخصصی جبران خسارت ناشی از واکسیناسیون is تشخیص داده شود ، دولت میزان خسارت را جبران می کند.

لی هیون جونگ ، رئیس بخش Cheorvon ، گفت: “ما در نظر داریم تمام قدرت اداری را برای اتمام” تشکیل جمعی مصونیت “از طریق واکسیناسیون کرونا 19 بسیج کنیم.” ما خواهان همکاری فعال هستیم تا بتوانیم آن را ریشه کن کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *