بازیگر و مدل کودک برای Nam Hong به عنوان سفیر عمومی در Hong Min Jung-eum منصوب شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] ساعت 15:00 روز 23 ژانویه ، در دفتر کمیته سازماندهی ساخت برج Hong Min-Yong-eum (پاک جئونگ ، رئیس کمیته سازماندهنده دائمی) ، واقع در Giheng-gu ، Yonging-si ، Gyeonggi -do ، بازیگر کودک و مدل (13) نام هونگ به عنوان سفیر روابط عمومی منصوب شده است.

در آن روز ، رئیس جمهور جائ جئونگ رئیس جمهور گفت كه مشتاقانه منتظر ستاره آینده نام هونگ گونگ است و امیدوار است كه تلاش كند هونگ مین یونگ یوم را بلافاصله در مورد پخش سازمانها و مدارس فرهنگی و هنری آگاه كند.

به همین دلیل نام هونگ گون گفت که او در 6 سالگی هنگام حفظ فیلمنامه ، زودتر از سایر دوستان کره ای را دوست دارد ، بنابراین او می خواست Hunminjeongeum را گسترش دهد و آهنگ 28 حرف Hunminjeongeum را در نمایش بخواند.

نام هونگ گون بازیگر و مدل کودک به پاس قدردانی از سهم وی در کارش به عنوان مدل و گزارشگر کودک و همچنین در صحنه تئاتر Daehakro در جوایز فرهنگی زیبا در کره 2020 و معاون رئیس مدل جایزه بازیگر کودک را دریافت کرد. Line Seo Hye-jeong جایزه مدل ارشد را دریافت کرد.

امسال 575 مین روز Hangul است.
با توجه به منشأ روز Hangul ، انجمن کره ای برای مطالعه زبان از زمان تاسیس مجله Hangul در سال 1927 “Gagyanal” را به “Hangulnal” تغییر نام داد. هنگامی که Hunminjeongeum اصلی در Andong ، Gyeongsangbu-do در 1940 افتتاح شد ، انجمن تحقیقات زبان کره ای (که بعداً به انجمن زبان کره ای تبدیل شد) فهمید که گاگانالی که معرفی و از آن نام بردند هیچ پایه و اساسی ندارد. از این واقعیت که به عنوان “حد بالای 11 سپتامبر” ثبت شده است ، 9 اکتبر ، که آخرین روز از حد بالایی سپتامبر تقویم قمری است که به تقویم شمسی تبدیل شده است ، تأیید و علامت گذاری شده است. با این حال گفته می شود که نام Hangeul Day از عنوان مجله ای به اصطلاح مجله یک سازمان تحقیقاتی گرفته شده است.

22
شایان توجه است که به مقاله بعدی در مقدمه Jeong In-je از Hery-min-Jung-eum Haerye-bon توجه شود. به عبارت دیگر ، این گواهی است که “در زمستان سال نو ، اعلیحضرت ما 28 نامه یونهایم را ایجاد کردند و سپس به طور خلاصه ادب (義: استفاده و معنی) را نشان دادند و آن را Hunminjeongeum1 نامیدند”.

اطلاعات دقیق تر در مورد “چرخ دنده زمستان” را می توان در تاریخ 30 دسامبر از تقویم قمری ، جلد 102 سالنامه پادشاه سجونگ ، 25 سال پادشاه سجونگ (8 سال ارتدکس در 1443) یافت به عبارت دیگر ، “این ماه (ماه قمری سال جدید) خود پادشاه 28 کلمه ایجاد کرد و نامه ها از الگوی قبلی تقلید کردند و به دو کلمه اول ، خنثی و آخر تقسیم شدند تا نامه تشکیل دهند. می توان همه چیز را در مورد حروف و موارد زیر نوشت) 2) و اگرچه حروف ساده و ضعیف هستند ، اما محدودیتی در تبدیل آنها وجود ندارد ، بنابراین این Hunminjeongeum3 نامیده می شود. “

این بخشی است که نشان می دهد تفاوت معناداری در زمان با حد مجاز “ارتدکس 4” 11 سپتامبر وجود دارد ، که یونگ این جی در پایان مقدمه کتاب Haerye of Hun Min Jung Eum نشان داد.

به همین دلیل ، بر اساس مقاله دوم کیونگ سول در تاریخ 30 دسامبر ، 25 امین سال سالگرد سلطان Sejong ، Hunminjeongeum در زمستان سال Gyehae ، سه سال قبل از 11 سال ارتدکس (1446) ، هنگامی که Hunminjeongeum Haeryebon ظاهر می شود ، تاسیس شد جهان قابل تأیید است بنابراین ، اگر 30 دسامبر را از تقویم قمری سال 1443 به تقویم شمسی تبدیل کنید ، می توان تأیید کرد که 19 ژانویه 1444 است.

بنابراین ، Hunminjeongeum در 19 ژانویه 1444 تاسیس شد ، زمانی که برچسب Hunminjeongeum متولد شد ، نه روز Hangul در 9 اکتبر ، که به عنوان پایان حد بالای در اکتبر 1446 ، هنگامی که کتاب Hunminjeongeum به پایان رسید ، تعیین شد. . که مناسب خواهد بود آن را به عنوان سالگرد یا روز Hunmingjonggeum تعریف کنیم.

پورتال نیوز (مدیر عامل Tae-Moon Choi) ، Asia-A (مدیر عامل شرکت Seung-Jae Lee) ، Beauty and Fashion (مدیر عامل Tae-hoo Kim) ، Gangnam Consumer Journal (مدیر عامل شرکت Eun-jung Kim) و Monthly Culture (مدیر عامل شرکت So-Hyun) مطبوعات مورد حمایت قرار گرفتند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.