بازیگر کوون نارا ، “امتیاز دو رقمی مخاطب” تضمین چک گیشه

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] کوون نا-را بازیگر “یونگ سوک یک بازیگر در حال رشد” را با توانایی های بصری و بازیگری خود از طریق “Amhaengeosa” نشان می دهد.

او بر اساس فیلمبرداری محکم ، بازیگری جامد و کارهای نوآورانه ای که قابل اعتماد است ، با معرفی 30 سالگی خود را به عنوان یک بازیگر زن برجسته معرفی کرده است. بیش از همه ، درامی که وی در آن ظاهر می شود ، با ثبت رکوردهای دو رقمی مخاطبان ، به عنوان “چک گیشه” جلب توجه می کند.

کوون نارا در حال حاضر با بازی Hong Il-jeom Hong Da-in از بخش ماهی Woodang Tang Tang در درام KBS 2TV “Amhaengeosa” دوشنبه و سه شنبه مخاطبان را مجذوب خود می کند.

او از حس عدالت گرفته تا بازی فوق العاده و طنزآمیز ، با اجرای بازی پیچیده و کند بازی ، کارگردانی نمایش را بر عهده دارد.

قسمت اول “Amhaengeosa” که با امتیاز 5٪ آغاز شده است ، احساس وحشتناک پشتیبان گیری را مانند عملکرد کوون نارا ، شیمی سه ماهیگیر و “Saida Fun” نشان می دهد ، که در آن تیم جوانان با شیطانی مقابله می کند و مردم را نجات می دهد

10 قسمت پخش شده در نوزدهم به 11.6٪ افزایش یافت و به “تقوای نهایی” تبدیل شد که برای 3 سال در بین نمایش های ماهانه KBS رتبه بندی دو رقمی مخاطب را ثبت کرد.

بازیگران خوب به “برنامه ای پیشگام برای کار خوب” نیاز دارند. این به این دلیل است که وقتی با کارهای خوب و شخصیت های خوب روبرو می شوید ، می توانید توانایی ها و جذابیت خود را نشان دهید و بازیگران با آنها بدرخشند.

از آنجا که Amhaengeosa بسیار بی خیال است ، Kwon Nara’s Believe and Watch Works توجه جدیدی را به خود جلب می کند.

همه درام هایی که کوون نارا بازی می کند ، از رتبه های دو رقمی فراتر رفته اند ، به استثنای tvN’My My Uncle ‘، که 7.4٪ بالاترین رتبه بندی را به رسمیت شناختن عملکرد آن گزارش می کند. از شریک مشکوک SBS گرفته تا Amhaengeosa ، به نظر می رسد که بازدیدهای باکس آفیس 5 بار متوالی بدون شکست بوده است.

در درام “عمو من” ، که درام زندگی بسیاری از مردم است ، Kuon Nara بازیگر Choi Yu-ra را تجزیه می کند ، که از ضربه بازیگری رنج می برد ، ثابت می کند پتانسیل بی پایان رشد ، به عنوان یک دزد در صحنه بازی می کند.

در فیلم “زندانی دکتر” که بالاترین میزان تماشاگر را 15.8٪ دارد ، وی روانپزشک هان سوهیم می شود و مهر واضحی از چشمانش می زند. در نتیجه ، کوون نارا به عنوان یک بازیکن آینده دار ظاهر شد و برنده جایزه تازه کار در جوایز KBS’Actress Awards 2019 شد.

کوون نارا ، که مهارت های بازیگری خود را از طریق کارهای قبلی به دست آورده است ، کار خود را به عنوان همسر اوه سو با رنگ خودش در “کلاس ایتاون” JTBC به طور عالی بیان کرده است (بالاترین امتیاز 16.5).

از آرزوی موفقیت برای رسیدن به عشق اول ، People Park Seo-Jun با احساسات بسیار خوب ، جنبه “پری گیشه” را به همراه پذیرش فرخنده “کشف مجدد Kwon Nara” تأیید کرد.

در “Amhaengeosa” ، که پخش می شود ، او سخاوتمندانه مهارت های بازیگری انباشته خود را از طریق بازیگری “با کنترل متوسط” نشان می دهد ، که آزادانه فراتر از جذابیت و جدیت و شوخ طبعی شگفت ناپذیر است. او ثابت کرد که جلوه های بصری ، مهارت های بازیگری و قدرت درونی کاملا شکوفا شده است.

کوون نارا بازیگر رشد از Jeongseok است که مهارت های بازیگری را بر اساس “باور کن و تماشا کن” پرورش داده است. او با حضور در آثاری با کارآیی و محبوبیت ، به نقش خود رسید و در بازیگری تجربه و تجربه کسب کرد و بر این اساس به بازیگری تبدیل شد که نمایش را کارگردانی می کند. صندوق پول دنبال کرد.

کوون نارا اصلاح کننده های خود را ایجاد کرد ، مانند “جن در گیشه” ، “ایمان آوردن و دیدن پیشگامان” و فیلمبرداری مستحکم ، در حالی که شکست نخورده بود.

صرف نظر از اندازه نقش ، می توان گفت که این نتیجه تجزیه و تحلیل عمیق فیلمنامه و مشارکت است و با حضور در کارهای خوب مختلف از همه ژانرها مهارت های بازیگری و رشد و تلاش مداوم را ایجاد می کند.

کوون نارا در 30 سالگی خود را به عنوان یک بازیگر زن نمایندگی معرفی کرد و در هر اثر تغییرات بی پایان در بازیگری را امتحان کرد.

از ابتدای سال 2021 ، او عملکرد خود را با شکوفایی کامل با تعداد مخاطبان ، بازیگری و ظاهر با “Amhaengeosa” نشان داد و ثابت کرد که “استاندارد بازیگر در حال رشد” است و به بازیگری تبدیل شد که به دنبال بازیگر بعدی است.

در همین حال ، “Amhaengeosa” که کوآن نارا در آن فعالیت دارد ، هر دوشنبه و سه شنبه از ساعت 21:30 پخش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *