با استاد در حال تمرین کونگ فو “شلوار فاق” ، فقط دیدن “نیازمندان” | جهان

[ad_1]

معلم Vuong Luu Tai ، یک تمرین کننده 65 ساله ورزشهای رزمی ویژه ، بسیار دردناک به نظر می رسد: Thiet تمرینات یا فاق را انجام می دهد. این یک روش عملی شناخته شده است: غوطه وری یک تیر چوبی 2 متری در ناحیه تحتانی پایین. او گفت ، “وقتی تییت را در انجام کار تمرین می كنی ، فقط به تلاش احتیاج داری ، آن وقت عالی خواهد بود.”
استاد وانگ رئیس آکادمی هنرهای رزمی کوان دونگ در دهکده کوآن دونگ ، شهر لوویانگ ، استان هنان ، چین است. وی بیش از نیم قرن است که این فرقه را تمرین می کند. وی دارای دو فرزند است و تأیید می کند که ورزش های رزمی به طور صحیح و منظم به تمرین کننده آسیب نمی رساند و بر باروری تأثیر نمی گذارد.

تحمل یک تیر چوبی زرهی 50 پوندی که به طبقه پایین برخورد می کند تنها بخشی از تمرین است. این در واقع شاخه ای از Thong Boi Quyen است ، مدرسه عملی که در هنگام حمله به ضعیف ترین قسمت بدن ، از چیگونگ برای خنثی سازی استفاده می کند. و وقتی می توانید آهن و فولاد را تحمل کنید ، می توانید همه “وزن” کنید. این فرقه ترکیبی از روش حمله و توانایی مقاومت در برابر فشار ، درد یا حمله به نقاط ضعف بدن است.

تانگ بوی کوین بیش از 300 سال در روستای کوآن دون تمرین می کند. روزگاری ، این فرقه مجاز به انتقال به خارج از کشور نبود ، اما برخی از افراد می ترسند که افراد کمتری آن را اجرا کنند ، بنابراین طولانی نخواهد ماند. آقای Duong گفت که 200 نفر Thong Boi Quyen را تمرین می کردند ، اما اکنون فقط 20 نفر باقی مانده اند. در مورد مبحث آهن در مرحله کار ، از 80 نفر اکنون فقط 5 نفر تمرین می کنند.

Vuong و سایر صنعتگران شروع به بهبود فعالانه سبک خود کردند ، و با انجام کار به جای فقط شارژ ، بهره وری Thiet را افزایش دادند. او گفت: “من الان 65 سال دارم.” آرزوی من این است که این عمل را از دست ندهم. من داوطلب شدم و لطفا آن را تحویل بدهم. اگر دانشجویان زیادی وجود داشته باشد ، این فرقه به اشتراک گذاشته می شود و در سراسر چین و سراسر جهان گسترش می یابد. و اگر قرار است هنرهای رزمی آموزش داده شود ، رویای من محقق خواهد شد.

در حال حاضر ، این دوجو افراد بیشتری را که از طریق ویدئو و رسانه های اجتماعی در سراسر چین فاق به تعویق بازی می کنند جذب کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *