با اطلاعات معتبر و انواع خدمات از سلامت روان خود محافظت کنید

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی اعلام کرد که سرویس “پورتال اطلاعات سلامت روان” ، که اطلاعات بهداشت روان تأیید شده مورد نیاز مردم را در یک وب سایت تک سایت فراهم می کند ، از اول فوریه آغاز می شود.

اطلاعات قابل اعتماد برای بهبود سلامت روان همه شهروندان قبل از دوره انتقال تاج بزرگ 19 در “اقدامات جامع سلامت روان برای همه افراد” (دومین برنامه اصلی بهداشت روان و بهزیستی (2025-2021)) ، اعلام شده در 14 ژانویه. وی گفت که برای ارائه اطلاعات ، پورتال ملی اطلاعات سلامت روان را اداره خواهد کرد.

「پورتال اطلاعات ملی بهداشت روان」 اطلاعات زیر را ارائه می دهد.

این خودآزمایی چرخه زندگی و خودآزمایی بیماری (17 گونه) را فراهم می کند. کاربران پورتال می توانند به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند ، مانند جستجوهای مربوط به بهداشت روان و اطلاعات مربوط به دارو ، که با توجه به نتایج مطالعه خودآزمایی در استفاده از خدمات بهداشت روان مفید است.

علاوه بر این ، مطالب مختلفی مانند ستون ها ، دوره های بهبودی ، اخبار از نقشه ها و فیلم ها برای حل تعصبات در برابر بیماری های روانی و بهبود تصورات منفی ، و همچنین اطلاعاتی مانند اطلاعات آماری کلیدی مربوط به سلامت روان ، اطلاعات کتاب ، اطلاعات مربوط به برنامه ها ارائه می شود و تحقیق به صورت دوره ای ، می توانید در یک نگاه آخرین وضعیت بهداشت روان و مسائل و مشکلات مربوطه را مشاهده کنید.

پورتال اطلاعات ملی سلامت روان به طور مشترک توسط مرکز ملی بهداشت روان (مدیر مرکز لی یونگ چون) و انجمن اعصاب و روان کره (رئیس پارک یونگ چون) ساخته شده است و توسط مرکز ملی بهداشت روان مدیریت می شود.

حدود 60 نوع اطلاعات مربوط به سلامت روان ، مانند اطلاعات مربوط به بیماری های بزرگ و س questionsالات متداول (سQالات متداول) ، توسط متخصصان بررسی شد و آرم صدور گواهینامه توسط مرکز ملی بهداشت روان و انجمن اعصاب و روان کره برای صدور اطمینان و صحت از اطلاعات

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.