با بررسی های ایمنی تعطیلات سال جدید قمری را ایمن بسازید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت کار و کار اعلام کرد که بلافاصله قبل از (2.4. 2.10.) و بلافاصله پس از آن (2.15. 18 2.18.) بازرسی های ایمنی مستقل انجام خواهد داد تا از حوادث صنعتی قبل و بعد از تعطیلات سال جدید قمری جلوگیری کند.

دلیل بازرسی ایمنی قبل و بعد از تعطیلات سال نو قمری این است که ممکن است طرز تفکر مانند عدم رعایت قوانین اساسی ایمنی به دلیل فصل تعطیلات آرام شود و هنگام تأسیسات تولید خطر حوادث افزایش یابد به طور موقت متوقف شده یا دوباره راه اندازی شده است.

به طور خاص ، در مورد سایت های ساختمانی ، به دلیل استفاده از لیگنیت و زغال سنگ برای سخت شدن بتن در زمستان ، خطر خفگی وجود دارد و ترس از ساخت و ساز اجباری برای جبران تاخیر هوا به دلیل تعطیلات بعدی وجود دارد.

اهداف بازرسی های مدیریت کار مستقل مشاغل پرخطر مانند سایت های ساختمانی ، کشتی سازی و صنعت فولاد و مشاغلی است که احتمالاً باعث حوادث گسترده ای مانند آتش سوزی یا انفجار می شوند و تعداد سایت های بازرسی تقریباً 5900 مورد است.

در این راستا ، یک تیم بازرسی متشکل از مقامات ایمنی و بهداشت شغلی و مدیریت باید در هر محل کار برای انجام بازرسی خود از عناصر اصلی بازرسی و ارائه نتایج بازرسی به وزارت کار و کار سازمان یافته باشند.

وزارت اشتغال و کار بررسی می کند که آیا اقدامات ایمنی و بهداشتی در محل کار انجام شده است یا خیر ، و آژانس کره ای برای ایمنی و بهداشت کار به طور فعال از درخواست کمک فنی برای ایمنی و بهداشت از محل های کوچک کار که پشتیبانی نمی کنند ، پشتیبانی خواهد کرد. توانایی بازرسی از ایمنی.

علاوه بر این ، به منظور جلوگیری از شیوع COVID-19 قبل از شروع تعطیلات (2.4.-2.10.) ، بازرسی های قرنطینه عمدتا در محل های کار آسیب پذیر و دستورالعمل های مربوط به “قوانین سال نو برای جلوگیری از جشن” تشدید می شود. زندگی (شدید) دستورالعمل های آب) تبلیغات آنلاین و آفلاین انجام خواهد شد.

علاوه بر این ، یک سیستم عملکرد ملی واکنش اضطراری در فصل تعطیلات راه اندازی می شود.

وزارت استخدام و کار در حالی که نیرو های اضطراری را استخدام می کند و به کار می اندازد و یک سیستم همکاری نزدیک با سازمان های مرتبط (آژانس ایمنی و بهداشت کره ، آژانس پلیس ، آتش نشانی ، مقامات محلی و غیره). تصمیم گرفتم آن را حفظ کنم.

پارک یانگ ، رئیس دفتر سیاست پیشگیری و جبران حوادث صنعتی ، س askedال کرد: “از آنجا که ایمنی ارتباط مستقیمی با زندگی دارد ، نمی توان بیش از حد بر آن تأکید کرد و نیروی کار و مدیریت باید با هم همکاری کنند تا بتواند آن را عملی سازد. بازرسی های ایمنی مستقل. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *