با پرتاب جسد قربانی Covid-19 در رودخانه ، 2 نفر در هند دستگیر شدند جهان

[ad_1]

پلیس هند می گوید که دو مرد را در رابطه با این حادثه دستگیر کرده اند. در این ویدئو ، که در وسط باران شلیک شده است ، دو مرد روی یک پل ایستاده اند و سعی می کنند یک جسد را به رودخانه پرتاب کنند. یکی لباس محافظ برای کل بدن می پوشد ، در حالی که دیگری لباس معمولی است.
گفته می شود این حادثه بعد از ظهر 29 مه رخ داده است. دو نفری که در این ویدئو ظاهر می شوند ، Sanjay Kumar و Manoi Kumar شناخته شده اند. اعتقاد بر این است که جسد ریخته شده در رودخانه پرمنات ، ساکن شهراتگاد سیدرهاتاناگار (اوتار پرادش) است.
با انداختن جسد قربانی Covid-19 در رودخانه ، 2 نفر در هند دستگیر شدند - عکس 1

تصویری از دو مرد در حال آماده سازی برای پرتاب جسد یک قربانی Covid-19 از روی پل به داخل رودخانه.

به گفته مقامات بهداشتی ، پرمنات پس از دریافت نتیجه مثبت برای Covid-19 در 25 مه در بیمارستان بستری شد. وی در تاریخ 28 مه در حالی که تحت درمان Covid-19 بود درگذشت.
به عنوان یک قاعده کلی ، اجساد قربانیان Covid-19 در هند برای سوزاندن بدن به اعضای خانواده بازگردانده می شود. اما نزدیکان آقای پرمنات جسد وی را در رودخانه انداختند.
هند در حال حاضر موج دوم Covid-19 را تجربه می کند که هر روز بر تعداد عفونت ها و مرگ و میرها افزوده می شود. در تاریخ 31 مه ، هند در مجموع بیش از 28 میلیون عفونت و بیش از 326000 مورد مرگ Covid-19 را ثبت کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.