بحث تکمیلی کمیسیون ملی حقوق بشر

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] کمیته ملی حقوق بشر و منافع در تاریخ 5 فوریه جلسه ای از سازمانهای وابسته را برگزار می کند تا در مورد روشهای تکمیل استانداردهای فاصله اجتماعی تاج 19 مانند ممنوعیت اجتماعات خصوصی به ریاست کیم ته اون صحبت کند.

فدراسیون فروشگاه های تخصصی مهمانی های اولین تولد در صورت برگزاری مراسم عروسی و تشییع جنازه برای جلسات و رویدادهایی با اندازه خاص امکان پذیر است ، اما در صورت مهمانی های اولین تولد اجتماعات خصوصی 5 نفر ممنوع است. من شکایتی را به کمیسیون حقوق ملی ژاپن ارائه کردم.

بر این اساس ، کمیسیون ملی حقوق بشر کره فوراً جلسه ای از سازمان های مرتبط برگزار کرد که در آن وزارت بهداشت و رفاه و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های کره و دیگران برگزار شد. آنها پس از بررسی دقیق وضعیت خسارت و غیره ، با بازدید از محل کار دادخواست های مدنی از طریق کار یک گروه مشاور سیار ، جمع آوری نظرات از صنایع مرتبط ، راه اندازی یک فروشگاه ویژه برای سال اول و موارد دیگر.

کیم ته یون ، عضو دائمی کمیسیون ملی حقوق بشر ، گفت: “ما به طور فعال در سطح کمیسیون ملی حقوق بشر کار خواهیم کرد تا رهنمودهای منطقی تری برای پیشگیری از COVID-19 تهیه شود ، که منعکس کننده صدای این منطقه است. و بدون آسیب رساندن به ایمنی در سیاست ها منعکس می شود. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.